Підключення до сполученого пристрою Bluetooth

 1. Увімкніть гарнітуру.

  Натисніть і утримуйте кнопку протягом приблизно 2 секунд.

  Переконайтеся в тому, що індикатор (синій) блимає після того, як ви відпустили кнопку. Буде відтворено голосову підказку «Power on» (Увімкнення).

  Після ввімкнення гарнітури, якщо вона автоматично підключається до останнього підключеного пристрою, буде відтворено голосову підказку «BLUETOOTH connected» (Пристрій BLUETOOTH підключено).

  Перевірте стан підключення на пристрої Bluetooth. Якщо підключення не встановлено, перейдіть до кроку 2.

 2. Здійсніть підключення Bluetooth із пристрою Bluetooth.

  За докладною інформацією звертайтеся до інструкції з експлуатації вашого пристрою Bluetooth. Після підключення буде відтворено голосову підказку «BLUETOOTH connected» (Пристрій BLUETOOTH підключено).

Підказка

 • Наведена вище процедура є прикладом. За докладною інформацією звертайтеся до інструкції з експлуатації вашого пристрою Bluetooth.

Примітка

 • Якщо розташувати востаннє підключений пристрій Bluetooth біля гарнітури, то гарнітура може автоматично підключитися до пристрою після її ввімкнення. У такому разі скасуйте функцію Bluetooth на пристрої Bluetooth або вимкніть живлення.
 • Якщо пристрій Bluetooth не вдається підключити до гарнітури, вимкніть сполучення на пристрої Bluetooth і знову виконайте процедуру сполучення. За докладною інформацією звертайтеся до інструкції з експлуатації вашого пристрою Bluetooth.
 • Якщо інформацію про сполучення для гарнітури видалено на підключеному пристрої, гарнітура може перейти в режим сполучення під час її ввімкнення.