Здійснення дзвінка

Можна здійснювати телефонні розмови по смартфону чи мобільному телефону, який підтримує профіль Bluetooth HFP (Hands-free Profile) або HSP (Headset Profile), через підключення Bluetooth.

 • Якщо ваш смартфон чи мобільний телефон підтримує як HFP, так і HSP, увімкніть на ньому HFP.
 • Необхідні кроки можуть відрізнятися в залежності від моделі смартфону чи мобільного телефону. Зверніться до інструкції з експлуатації, наявної в комплекті вашого смартфону чи мобільного телефону.
 • Ця гарнітура підтримує лише звичайні вхідні дзвінки. Програми для дзвінків, що працюють на смартфонах і комп’ютерах, не підтримуються.
 1. Заздалегідь підключіть гарнітуру до смартфону чи мобільного телефону.
 2. Здійсніть дзвінок зі свого смартфону чи мобільного телефону.

  Коли ви здійснюватимете дзвінок, то почуєте з гарнітури тональний сигнал готовності.

  Якщо здійснити телефонний дзвінок під час прослуховування музики, то відтворення призупиниться.

  Якщо з гарнітури не чути тонального сигналу готовності, то переключіть дзвінок на гарнітуру за допомогою свого смартфону чи мобільного телефону або утриманням кнопки протягом приблизно 2 секунд.

  A: мікрофони

 3. Натисніть кнопку + або –, щоб налаштувати гучність.

  У разі досягнення максимальної або мінімальної гучності буде відтворено сигнал.

 4. Для припинення розмови ще раз натисніть на гарнітурі кнопку .

  Якщо телефонний дзвінок було здійснено під час відтворення музики, то вона автоматично почне відтворюватися після завершення дзвінка.

Підказка

 • Гучність дзвінка можна налаштувати лише під час телефонної розмови.
 • Гучність телефонної розмови та гучність прослуховування музики можна налаштовувати окремо. Зміна гучності під час телефонної розмови не впливає на гучність під час відтворення музики, і навпаки.

Примітка

 • Використовуйте смартфон чи мобільний телефон щонайменше на відстані 50 см від гарнітури. Можливе виникнення шуму, якщо гарнітура та смартфон або мобільний телефон заблизько одне від одного.