Bekabeld LAN (USB-LAN)
Configureert een bekabelde LAN. U kunt dit apparaat aansluiten op een netwerk via bekabelde LAN door een in de winkel verkrijgbare USB-LAN-adapter aan te sluiten op de USB Type-C-aansluiting van het apparaat.
-
MENU →
(Netwerk) → [Bekabeld LAN] → gewenste instelling.
Menu-onderdelen
-
IP-adres instelling: - Stelt in of het IP-adres voor de bekabelde LAN automatisch of handmatig wordt geconfigureerd. ([Automatisch]/[Handmatig])
- Info bek. LAN weerg.:
- Beeldt informatie over het bekabelde LAN af voor dit apparaat, zoals het MAC-adres of IP-adres.
- IP-adres:
- Als u het IP-adres handmatig invoert, voert u het vaste adres in.
- Subnetmasker/Standaardgateway/Primaire DNS-server/Secund. DNS-server:
- Als u [
IP-adres instelling] hebt ingesteld op [Handmatig], voert u elk adres in overeenkomstig uw netwerkomgeving.
Hint
- Wij adviseren u een gigabit-ethernetadapter te gebruiken voor USB Type-C-aansluitingen.
De QR Code voor het MAC-adres weergeven
- U kunt het MAC-adres van deze camera importeren in een smartphone. Gebruik de volgende methoden om de QR Code op het scherm weer te geven en de QR Code te lezen met behulp van de toepassing Transfer & Tagging op de smartphone.
- Druk op de
(wis-)knop op het scherm [Info bek. LAN weerg.].
https://support.d-imaging.sony.co.jp/app/transfer/l/macaddress/index.php
De toepassing Transfer & Tagging is alleen beschikbaar in bepaalde landen en regio's. - Druk op de
Opmerking
- Als u verbinding maakt via een bekabelde LAN, gebruikt u een netwerk dat u vertrouwt. Wij adviseren u geen openbare netwerken te gebruiken die niet beveiligd zijn of netwerken van onbekende herkomst.
- Als u een ander netwerk gebruikt dan een netwerk dat u vertrouwt, bestaat het risico van een DoS (Denial of Service)-aanval en het verlies van functionaliteit. Als u iets ongebruikelijks opmerkt, koppelt u onmiddellijk de camera los van het netwerk.
-
Bij het invoeren van een IP-adres in [
IP-adres instelling], zijn het aantal/de typen tekens dat/die kunnen worden ingevoerd als volgt.
- IP-adres / Subnetmasker / Standaardgateway / Primaire DNS-server / Secund. DNS-server: De maximale lengte is 15 tekens. De typen tekens die kunnen worden ingevoerd zijn alleen cijfers en ".".
- Niet alle typen USB-LAN-adapters werken gegarandeerd goed.

