Про водонепроникні характеристики гарнітури

Про водонепроникні характеристики гарнітури

 • Водонепроникні характеристики цієї гарнітури відповідають класу захисту IPX5 згідно зі стандартом IEC 60529 «Ступені захисту від потрапляння води (Код IP)», який установлює ступені захисту від потрапляння води.
  Якщо пристрій не використовується належним чином, до нього може потрапити вода та спричинити займання, ураження електричним струмом або несправності. Ретельно дотримуйтеся наведених нижче попереджень і використовуйте гарнітуру належним чином.
  IPX5: гарнітура збереже свою функціональність навіть у разі потрапляння прямих струменів води з будь-якого напрямку (окрім звукових каналів (трубок виведення звуку) гарнітури).
  (Переконайтеся, що кришку гнізда USB Type-C надійно закрито під час використання гарнітури.)
 • Звукові канали (трубки виведення звуку) гарнітури не є повністю водонепроникними.

  Ілюстрація, що демонструє розташування звукового каналу (трубки виведення звуку) (A)

  A: звуковий канал (трубка виведення звуку)

Рідини, яких стосуються водонепроникні характеристики

Стосуються: прісна вода, водопровідна вода, піт
Не стосуються: інші рідини, окрім згаданих вище (наприклад: мильна вода, вода з миючими засобами, вода із засобами для ванн, шампунь, вода з гарячих джерел, вода в басейнах, морська вода тощо)

Водонепроникні характеристики гарнітури визначено на підставі вимірювань, здійснених компанією Sony за умов, описаних вище. Зверніть увагу, що несправності, спричинені потраплянням води через неправильне використання споживачем, не покриваються гарантією.

Заходи для підтримки водонепроникних характеристик

Дотримуйтеся наведених нижче застережних заходів, щоб забезпечити належне використання гарнітури.

 • Кришка гнізда USB Type-C є важливою для підтримання водонепроникних характеристик. Переконайтеся, що кришку гнізда USB Type-C надійно закрито під час використання гарнітури. Якщо на кришці наявний сторонній матеріал або її не повністю закрито, неможливо забезпечити водонепроникні характеристики. Вода може потрапити всередину та спричинити несправності гарнітури.
 • Не бризкайте водою спеціально на отвори виведення звуку.
 • Не кидайте гарнітуру у воду і не використовуйте її під водою.
 • Не залишайте гарнітуру у вологому стані в холодному середовищі, тому що вода може замерзнути. Щоб запобігти несправностям, обов’язково витирайте воду після використання.
 • Витирайте воду, що потрапила на гарнітуру, м’якою сухою тканиною. Якщо вода залишиться на отворах виведення звуку, звук може заглушуватися чи стати повністю нечутним. У такому разі зніміть вушні вкладиші, розташуйте пристрій отворами виведення звуку донизу та кілька разів потрусіть ним, щоб вода вийшла назовні.

 • Якщо гарнітура тріснула чи деформувалася, не використовуйте її біля води чи зверніться до найближчого дилера Sony.