Здійснення дзвінка

Ви можете здійснювати телефонні розмови в режимі «вільні руки» по смартфону чи мобільному телефону, який підтримує профіль Bluetooth HFP (Hands-free Profile) або HSP (Headset Profile), через підключення Bluetooth.

 • Якщо ваш смартфон чи мобільний телефон підтримує як HFP, так і HSP, увімкніть на ньому HFP.
 • Кроки, які потрібно виконати, залежать від моделі смартфону чи мобільного телефону. Зверніться до інструкцій з експлуатації, наявних у комплекті вашого смартфону чи мобільного телефону.
 • Підтримуються лише звичайні телефонні дзвінки. Програми для телефонних дзвінків на смартфонах або персональних комп’ютерах не підтримуються.
 1. Підключіть гарнітуру до смартфону/мобільного телефону через підключення Bluetooth.
 2. Здійсніть дзвінок зі свого смартфону чи мобільного телефону.

  Коли ви здійснюватимете дзвінок, то почуєте з гарнітури тональний сигнал готовності.

  Якщо здійснити телефонний дзвінок під час прослуховування музики, то відтворення призупиниться.

  Якщо з гарнітури не чути тонального сигналу, то переключіть пристрій дзвінка на гарнітуру за допомогою свого смартфону чи мобільного телефону або натиснувши і утримуючи кнопку (дзвінок) протягом приблизно 2 секунд.

  Ви можете говорити за допомогою мікрофона на гарнітурі.

  Ілюстрація, що демонструє розташування мікрофона (A) на елементі дистанційного керування на лівій стороні

  A: мікрофон

 3. Налаштуйте гучність, натискаючи кнопки +/ на гарнітурі.

  У разі досягнення максимальної або мінімальної гучності буде відтворено сигнал.

 4. Коли ви завершите телефонний дзвінок, натисніть на гарнітурі кнопку (дзвінок), щоб завершити дзвінок.

  Якщо телефонний дзвінок було здійснено під час відтворення музики, то вона автоматично почне відтворюватися після завершення дзвінка.

Підказка

 • Гучність дзвінка можна налаштувати лише під час телефонної розмови.
 • Гучність телефонної розмови та гучність прослуховування музики на гарнітурі можна налаштовувати окремо. Змінення гучності під час телефонної розмови не впливає на гучність під час відтворення музики, і навпаки.

Примітка

 • Використовуйте смартфон чи мобільний телефон щонайменше на відстані 50 см від гарнітури. Якщо смартфон або мобільний телефон розташовано надто близько до гарнітури, може виникнути шум.
 • Ваш голос буде чутно з гарнітури завдяки її мікрофону (функція Sidetone). У цьому разі через гарнітуру може бути чутно навколишній шум або звуки роботи гарнітури, але це не є несправністю.
 • Якщо мікрофон гарнітури треться о ваш одяг тощо, шум може створювати перешкоди вашому голосу під час дзвінка. Під час телефонної розмови змініть напрям елемента дистанційного керування таким чином, щоб отвір аудіозахоплення мікрофона не торкався вашого одягу тощо.