Підключення до сполученого пристрою Bluetooth

 1. Увімкніть гарнітуру.

  Натисніть і утримуйте кнопку (живлення) протягом приблизно 2 секунд.

  Буде відтворено голосову підказку «Power on» (Увімкнення). Переконайтеся, що індикатор (синій) далі блимає після зняття пальця з кнопки.

  Якщо гарнітура автоматично підключається до останнього підключеного пристрою, буде відтворено голосову підказку «Bluetooth connected» (Пристрій Bluetooth підключено).

  Перевірте стан підключення на пристрої Bluetooth. Якщо підключення не встановлено, перейдіть до кроку 2.

 2. Установіть підключення Bluetooth із пристрою Bluetooth.

  Із питань використання пристрою Bluetooth звертайтеся до інструкцій з експлуатації пристрою Bluetooth. Після підключення буде відтворено голосову підказку «Bluetooth connected» (Пристрій Bluetooth підключено).

Підказка

 • Наведена вище операція є прикладом. За докладнішою інформацією звертайтеся до інструкцій з експлуатації пристрою Bluetooth.

Примітка

 • Якщо розташувати востаннє підключений пристрій Bluetooth біля гарнітури, то гарнітура може автоматично підключитися до пристрою після її ввімкнення. У такому разі скасуйте функцію Bluetooth на пристрої, який було підключено востаннє, або вимкніть живлення.
 • Якщо пристрій Bluetooth не вдається підключити до гарнітури, видаліть інформацію про сполучення гарнітури на пристрої Bluetooth і знову виконайте процедуру сполучення. Із питань використання пристрою Bluetooth звертайтеся до інструкцій з експлуатації пристрою Bluetooth.