Носіння гарнітури

  1. Надягніть гарнітуру.

    Розташуйте шийне кріплення на шиї так, щоб позначка (ліва) була з лівої сторони, а позначка (права) – з правої. На стороні з позначкою (лівою) є тактильна точка. Надягніть ліву та праву чашки на вуха. Переміщайте шийне кріплення та ліву й праву чашки вгору, вниз, ліворуч і праворуч, розташувавши їх так, щоб вам було зручно.

    Ілюстрація, що демонструє розташування тактильних точок (A) на елементі дистанційного керування на лівій стороні та лівій чашці

    A: тактильна точка

  2. Надійно закріпіть дугоподібний тримач на пазах для вух.

Якщо дугоподібні тримачі не підходять до ваших вух

На момент придбання дугоподібні тримачі розміру M постачаються прикріпленими до лівої та правої чашок гарнітури. Якщо вам здається, що дугоподібні тримачі за розміром не підходять до ваших вух, змініть їх на дугоподібні тримачі іншого розміру, які щільно прилягатимуть і будуть зручними для вашого правого та лівого вух.

Якщо вушні вкладиші не підходять до ваших вух

Довгі гібридні вушні вкладиші із силіконового каучуку розміру M постачаються прикріпленими до лівої та правої чашок гарнітури на момент придбання. Якщо вушні вкладиші спадають або ви відчуваєте нестачу звуку низької частоти чи різницю в гучності між лівою та правою чашками, то замініть вушні вкладиші на вкладиші іншого розміру, які щільно прилягатимуть і будуть зручними для вашого правого та лівого вух.