Приймання дзвінка

Ви можете здійснювати телефонні розмови в режимі «вільні руки» по смартфону чи мобільному телефону, який підтримує профіль Bluetooth HFP (Hands-free Profile) або HSP (Headset Profile), через підключення Bluetooth.

 • Якщо ваш смартфон чи мобільний телефон підтримує як HFP, так і HSP, увімкніть на ньому HFP.
 • Кроки, які потрібно виконати, залежать від моделі смартфону чи мобільного телефону. Зверніться до інструкцій з експлуатації, наявних у комплекті вашого смартфону чи мобільного телефону.
 • Підтримуються лише звичайні телефонні дзвінки. Програми для телефонних дзвінків на смартфонах або персональних комп’ютерах не підтримуються.

Мелодія дзвінка

У разі вхідного виклику з гарнітури буде чутно мелодію дзвінка, а індикатор (синій) швидко блиматиме.

Ви почуєте одну з наведених нижче мелодій дзвінка залежно від смартфону чи мобільного телефону.

 • Мелодія дзвінка, встановлена на гарнітурі
 • Мелодія дзвінка, встановлена на смартфоні чи мобільному телефоні
 • Мелодія дзвінка, установлена на смартфоні чи мобільному телефоні лише для підключення Bluetooth
 1. Заздалегідь підключіть гарнітуру до смартфону чи мобільного телефону через підключення Bluetooth.
 2. Коли почуєте мелодію дзвінка, натисніть на гарнітурі кнопку (дзвінок) і прийміть телефонний дзвінок.

  Якщо вхідний дзвінок надійде під час прослуховування музики, то відтворення призупиниться, а з гарнітури лунатиме мелодія дзвінка.

  Ви можете говорити за допомогою мікрофона на гарнітурі.

  Ілюстрація, що демонструє розташування мікрофона (A) на елементі дистанційного керування на лівій стороні

  A: мікрофон

  Якщо мелодії дзвінка не чути через гарнітуру

  • Можливо, гарнітуру не підключено до смартфону чи мобільного телефону за профілем HFP або HSP. Перевірте статус підключення на смартфоні чи мобільному телефоні.
  • Якщо відтворення не призупиниться автоматично, за допомогою гарнітури поставте його на паузу.
 3. Налаштуйте гучність, натискаючи кнопки +/ на гарнітурі.

  У разі досягнення максимальної або мінімальної гучності буде відтворено сигнал.

 4. Коли ви завершите телефонний дзвінок, натисніть на гарнітурі кнопку (дзвінок), щоб завершити дзвінок.

  Якщо телефонний дзвінок було прийнято під час відтворення музики, то вона автоматично почне відтворюватися після завершення дзвінка.

Підказка

 • Деякі смартфони й мобільні телефони приймають дзвінки на телефон, а не на гарнітуру. Якщо використовується підключення HFP або HSP, переключайте дзвінок на гарнітуру, натиснувши і утримуючи кнопку (дзвінок) протягом приблизно 2 секунд, або за допомогою свого смартфону чи мобільного телефону.
 • Гучність дзвінка можна налаштувати лише під час телефонної розмови.
 • Гучність телефонної розмови та гучність прослуховування музики на гарнітурі можна налаштовувати окремо. Змінення гучності під час телефонної розмови не впливає на гучність під час відтворення музики, і навпаки.

Примітка

 • Коли під час прослуховування музики надходить вхідний дзвінок, відтворення може не відновитись автоматично навіть після завершення дзвінка. Це залежить від смартфону або мобільного телефону.
 • Використовуйте смартфон чи мобільний телефон щонайменше на відстані 50 см від гарнітури. Якщо смартфон або мобільний телефон розташовано надто близько до гарнітури, може виникнути шум.
 • Ваш голос буде чутно з гарнітури завдяки її мікрофону (функція Sidetone). У цьому разі через гарнітуру може бути чутно навколишній шум або звуки роботи гарнітури, але це не є несправністю.
 • Якщо мікрофон гарнітури треться о ваш одяг тощо, шум може створювати перешкоди вашому голосу під час дзвінка. Під час телефонної розмови змініть напрям елемента дистанційного керування таким чином, щоб отвір аудіозахоплення мікрофона не торкався вашого одягу тощо.