Dato og tid
Skjermen for grunninnstillinger vises i LCD-skjermen/søkeren første gang enheten slås på eller etter at reservebatteriet er helt utladet.
Angi dato og klokkeslett for den interne klokken fra dette skjermbildet.
Om [Time Zone]
Angi tidsforskjellen fra UTC (Coordinated Universal Time). Endre innstillingen etter behov.
Bruk flervalg-knappen eller flerfunksjonshjulet til å velge elementer og innstillinger, og trykk deretter på flervalg-knappen eller flerfunksjonshjulet for å bruke innstillingene og starte klokken.
Når innstillingsskjermbildet er lukket, kan du endre innstillingene for [Time Zone] ved hjelp av [Maintenance] – [Clock Set] i hovedmenyen.
Merknad
- Hvis du mister klokkeinnstillingen fordi reservebatteriet er helt utladet på grunn av at strømmen var koblet fra i en lengre periode (ingen batteripakke og ingen strømadapter), vises skjermbildet med opprinnelige innstillinger neste gang du slår på enheten.
- Når skjermbildet for grunninnstillinger vises, er det ikke mulig å gjøre noe annet, unntatt å slå av strømmen, før du har avsluttet innstillingene på dette skjermbildet.
- Enheten har et innebygd oppladbart batteri for lagring av dato, klokkeslett og andre innstillinger, selv når enheten er slått av.
TP1001681708