Зарядка пристрою USB, наприклад смартфона або iPhone

Ви можете заряджати пристрій USB, наприклад смартфон або iPhone, підключивши його до динаміка через USB. Навіть якщо динамік не підключено до розетки змінного струму, його вбудований акумулятор може подавати живлення на пристрій USB.

  1. Підключіть пристрій USB, наприклад смартфон або iPhone, до порту PLAY/CHARGE (USB1) або порту CHARGE (USB2) за допомогою кабелю USB (продається окремо).

  2. Увімкніть динамік.

    Індикатор (живлення) буде висвічуватися зеленим кольором, і динамік почне подавати живлення на підключений пристрій USB для зарядки акумулятора.

Про струм живлення

Струм живлення регулюється до одного з 3 значень (1,5 А/1 А/0,5 А) відповідно до числа підключених пристроїв USB і гучності звуку динаміка.

Однак коли пристрої USB одночасно підключені до портів USB1 і USB2, сумарний струм живлення для 2 портів обмежено максимум 2 А.

Примітка

  • У той час як динамік подає живлення на інший пристрій, функцію Auto Standby вимкнено.

  • Поки динамік працює тільки на живленні від перезаряджуваного вбудованого акумулятора, при вимкненні динаміка буде вимкнено подачу живлення на підключений пристрій USB.

  • Не виконуйте зарядку вбудованого акумулятора динаміка в місцях, де на динамік можуть потрапити бризки води. Доданий кабель живлення змінного струму (мережевий шнур), а також гнізда і порти (AC IN/USB/AUDIO IN/MIC/GUITAR) під кришкою не є водонепроникними.

  • Після від’єднання кабелю USB від динаміка по завершенні зарядки акумулятора не забудьте надійно закрити кришку. Кришка відіграє важливу роль у підтриманні властивостей водонепроникності.