Прослуховування музики з портативного аудіопристрою тощо.

Ви можете використовувати динамік шляхом підключення портативного аудіопристрою тощо до динаміка за допомогою аудіокабелю (продається окремо).

Примітка

 • Перед тим, як встановити з’єднання між динаміком і портативним аудіопристроєм, зменшіть гучність динаміка і пристрою, щоб уникнути раптового відтворення динаміком будь-якого гучного звуку.
 1. Якщо пристрій USB підключено до порту PLAY/CHARGE (USB1), відключіть пристрій.

  Поки пристрій USB підключено до порту PLAY/CHARGE (USB1), ви не будете чути музику з пристрою, підключеного до гнізда AUDIO IN.

 2. Підключіть пристрій до гнізда AUDIO IN за допомогою аудіокабелю (продається окремо).

  Для підключення використовуйте аудіокабель зі стереофонічним міні-штекером (без опору)*1 на обох кінцях.

  *1 При використанні аудіокабелю (зі стереофонічними міні-штекерами) зі значним опором гучність звуку може бути нижче. Тому обов’язково використовуйте кабель (зі стереофонічними міні-штекерами) без опору.

 3. Увімкніть динамік.*2

  Індикатор (живлення) буде висвічуватися зеленим кольором.

  *2 Якщо поблизу розміщується пристрій BLUETOOTH, якого раніше було підключено до динаміка, динамік може автоматично підключитися до пристрою. У такому випадку індикатор (BLUETOOTH) на динаміку буде висвічуватися синім кольором.

 4. Увімкніть і почніть відтворення на підключеному пристрої.
 5. Відрегулюйте гучність до середнього рівня на підключеному пристрої.

  Якщо гучність регулюється шляхом операцій на підключеному портативному аудіопристрої, індикатор (живлення) на динаміку не буде мигати.

 6. Натискайте кнопки /+ (гучність) для регулювання гучності.

  При натисканні кнопок /+ (гучність) для регулювання гучності індикатор (живлення) мигне один раз або 3 рази.

Підказка

 • Якщо ви не чуєте звуку, збільшіть гучність на підключеному пристрої.

Примітка

 • Поки аудіокабель під’єднано до гнізда AUDIO IN, пріоритет віддається аудіовиходу через гніздо AUDIO IN, а аудіовихід з пристрою BLUETOOTH буде відключено. Залежно від стану з’єднання по BLUETOOTH індикатор (BLUETOOTH) на динаміку висвічується або мигає синім кольором. Однак це не вказує на наявність несправності.

 • Поки до динаміка під’єднано аудіокабель, ви як і раніше можете слухати музику з пристрою BLUETOOTH, підключеного за допомогою з’єднання по BLUETOOTH, вибравши, наприклад, [My Library] на «Sony | Music Center».

 • При підключенні портативного аудіопристрою до гнізда AUDIO IN і відтворенні музики ви не зможете використовувати кнопки на динаміку для виконання таких операцій, як пауза, перехід на початок наступної доріжки і перехід на початок поточної доріжки.

 • Не використовуйте гніздо AUDIO IN в місцях, де на динамік можуть потрапити бризки води. Доданий кабель живлення змінного струму (мережевий шнур), а також гнізда і порти (AC IN/USB/AUDIO IN/MIC/GUITAR) під кришкою не є водонепроникними.

 • Не забудьте повністю закрити кришку після відключення аудіокабелю від динаміка.

  Кришка відіграє дуже важливу роль у забезпеченні характеристик водонепроникності.