Примітки щодо характеристики водонепроникності

Характеристики водонепроникності динаміка

Цей динамік зі щільно закритою кришкою має специфікацію водонепроникності IPX4 *1 відповідно до розділу «Ступінь захисту від бризок води» по IEC60529 «Клас захисту від зовнішніх впливів (Код IP)*2». Однак цей динамік не є цілком водонепроникним. Не зануряйте динамік у гарячу воду у ванній і навмисно не використовуйте його у воді.

Рідини, до яких застосовуються вимоги водонепроникності

Застосовуються прісна вода, водопровідна вода, вода з басейну
Не застосовуються інші рідини, окрім зазначених вище (мильна вода, вода з пральним порошком або піною для ванни, шампунь, вода з гарячого джерела, солона вода тощо)

*1 Динамік зберігає свої характеристики під час впливу бризок води з будь-якого напрямку. Це означає відсутність слідів води всередині динаміка після 10-хвилинного випробування водою з подачею 10 л/хв, що розбризкується з відстані від 300 мм до 500 мм у будь-якому напрямку.

*2 Додані аксесуари та роз’єми цього динаміка (AC IN/USB/AUDIO IN/MIC/GUITAR) не є водонепроникними. Для зменшення ризику пожежі або ураження електричним струмом не піддавайте динамік впливу води або крапель під час використання будь-яких роз’ємів (AC IN/USB/AUDIO IN/MIC/GUITAR). Не розміщуйте вази або будь-які інші ємності з рідиною на динаміку.


Характеристики водонепроникності динаміка базуються на наших вимірюваннях, які виконані в умовах, описаних у цьому документі. Зверніть увагу, що несправності в результаті проникнення води через неналежне використання клієнтом не покриваються гарантією.

Щоб уникнути погіршення характеристик водонепроникності

Ознайомтеся з наступним і правильно використовуйте динамік.

  • Конструкція цього динаміка не є стійкою до тиску води. Щоб уникнути несправності, не кладіть динамік у воду або безпосередньо під воду, яка тече з крана.

  • Не лийте гарячу воду та не спрямовуйте гаряче повітря з фена або іншого побутового приладу безпосередньо на динамік. Також у жодному випадку не використовуйте динамік у місці під впливом високих температур, наприклад у сауні або поряд із джерелом тепла.

  • Поводьтеся з кришкою () обережно. Кришка відіграє дуже важливу роль у забезпеченні характеристик водонепроникності. Під час використання динаміка переконайтесь, що кришку повністю закрито. Закриваючи кришку, пильнуйте, щоб усередину не потрапили сторонні предмети. Якщо кришку закрито не повністю, характеристики водонепроникності можуть погіршитися, що може призвести до несправності динаміка в результаті потрапляння води в динамік.

    Малюнок динаміка з розміщенням кришки