Прослуховування музики по бездротовому зв’язку за допомогою 2 динаміків (функція Стереопара)

Для використання функції Стереопара необхідно 2 динаміки SRS-XP700 або SRS-XP500. Підключивши 2 динаміки за допомогою з’єднання по BLUETOOTH, ви можете насолоджуватися більш потужним звуком.

2 динаміки, підключені через з’єднання по BLUETOOTH, відтворюють звук у стереорежимі, де 1 динамік відтворює звук на правому каналі (з правого боку), а інший відтворює звук на лівому каналі (з лівого боку).

Що стосується пристроїв Apple iOS, динамік сумісний з iOS 10.0 або більш пізньою версією. Підключення по BLUETOOTH недоступне на пристроях з iOS 9.x або більш ранньою версією.


Ви можете встановити або розірвати з’єднання для функції Стереопара за допомогою «Sony | Music Center».

Докладніше про «Sony | Music Center» див. за наступною URL-адресою:

https://www.sony.net/smcqa/

Примітка

  • Доки динамік перебуває в режимі USB або в режимі AUDIO IN, ви не зможете використовувати функцію Стереопара.

    Підключення пристрою USB або аудіопристрою, наприклад портативного аудіопристрою, до порту PLAY/CHARGE (USB1) або до гнізда AUDIO IN на динаміку автоматично переведе динамік у режим USB або в режим AUDIO IN і вимкне функцію Стереопара.

  • Щоб уникнути виведення з динаміка будь-якого гучного звуку, зменшіть гучність динаміка і пристрою BLUETOOTH або зупиніть відтворення на пристрої BLUETOOTH перед тим, як встановити з’єднання з пристроєм BLUETOOTH.

Підказка

  • Вимкнення динаміка не вимикає функцію Стереопара. Коли один із динаміків знову вмикається, він намагається встановити з’єднання для функції Стереопара. Для використання функції Стереопара ввімкніть інший динамік протягом 1 хвилини. Однак якщо функція очікування BLUETOOTH залишається активною на обох динаміках, увімкнення одного з динаміків призведе до автоматичного ввімкнення іншого та встановлення з’єднання для функції Стереопара.