Завершення дії функції Підключення вечірки

Для завершення всіх підключень і виходу з функції Підключення вечірки

На динаміку з індикатором(BLUETOOTH), який висвічується (динаміку, що встановлено першим), натисніть і утримуйте кнопку PARTY CONNECT, доки не почуєте звуковий сигнал і індикатор PARTY CONNECT не згасне.

  • Підключення аудіопристрою, наприклад портативного аудіопристрою, до гнізда AUDIO IN на динаміку з індикатором(BLUETOOTH), який висвічується (динаміку, що встановлено першим), автоматично переведе динамік у режим AUDIO IN і завершить дію функції Підключення вечірки.

Для завершення роботи тільки 1 динаміка

На динаміку, де потрібно завершити дію функції Підключення вечірки (динаміку, що встановлено другим або наступним), натисніть і утримуйте кнопку PARTY CONNECT, доки не почуєте звуковий сигнал і індикатор PARTY CONNECT не згасне.

  • Підключення пристрою USB або аудіопристрою, наприклад портативного аудіопристрою, до порту PLAY/CHARGE (USB1) або до гнізда AUDIO IN на динаміку, де потрібно завершити дію функції Підключення вечірки (динаміку, що встановлено другим або наступним), автоматично переведе динамік у режим USB або в режим AUDIO IN і завершить дію функції Підключення вечірки на цьому конкретному динаміку.

Підказка

  • Використовуючи «Sony | Music Center», можна встановити з’єднання для функції Підключення вечірки або завершити дію функції Підключення вечірки.