Підключення до комп’ютера за допомогою з’єднання по BLUETOOTH (Mac)

Сполучення являє собою процес, необхідний для взаємної реєстрації інформації на пристроях BLUETOOTH, які підключаються по бездротовому зв’язку.

Щоб стало можливо в перший раз встановити з’єднання по BLUETOOTH, необхідно виконати сполучення пристрою з динаміком. Виконайте ті самі процедури для сполучення з іншими пристроями.

Операційні системи, які підтримуються

macOS Catalina (версія 10.15)

Перед початком виконайте наступне.

 • Розмістіть комп’ютер у межах 1 м від динаміка.

 • Підключіть динамік до розетки змінного струму за допомогою доданого кабелю живлення змінного струму (мережевого шнура). Або в достатній мірі зарядіть перезаряджуваний вбудований акумулятор.

 • Для довідки підготуйте інструкцію з експлуатації, що додається до комп’ютера.

 • Щоб уникнути виведення з динаміка будь-якого гучного звуку, зменшіть гучність пристрою BLUETOOTH і динаміка або зупиніть відтворення музики.

 • Залежно від комп’ютера увімкніть вбудований адаптер BLUETOOTH.

  Якщо ви не знаєте, як увімкнути адаптер BLUETOOTH або чи має комп’ютер вбудований адаптер BLUETOOTH, зверніться до інструкції з експлуатації комп’ютера.

 • Встановіть динамік комп’ютера в увімкнене положення.

  Якщо динамік комп’ютера встановлено в (приглушення), звук не буде виводитися на динамік BLUETOOTH.

  • Якщо динамік комп’ютера встановлено в увімкнене положення:

 1. Увімкніть динамік.

 2. Простежте за станом індикатора(BLUETOOTH).

  Якщо індикатор виконує подвійне мигання

  Після сполучення динаміка з пристроєм BLUETOOTH у перший раз з моменту придбання або ініціалізації динаміка (у динаміку відсутня інформація про сполучення) динамік автоматично переходить у режим сполучення при ввімкненні. Перейдіть до пунктуномер 4.

  Якщо індикатор повільно мигає

  Динамік виконує пошук з’єднань BLUETOOTH.

  • Для сполучення динаміка з другим або наступним пристроєм BLUETOOTH (якщо в динаміку присутня інформація про сполучення з іншими пристроями BLUETOOTH) перейдіть до пунктуномер 3.

  • Для повторного підключення динаміка до одного з пристроїв BLUETOOTH, сполучених з динаміком раніше, перейдіть до пунктуномер 4.

   Залежно від пристрою BLUETOOTH динамік може бути повторно підключено до пристрою відразу після його ввімкнення. Докладніше див. в інструкції з експлуатації, що додається до пристрою BLUETOOTH.

  Якщо індикатор висвічується постійно

  Динамік вже підключено до одного з пристроїв BLUETOOTH.

  Для підключення динаміка до іншого пристрою BLUETOOTH виконайте одну з наступних дій:

  • Для сполучення динаміка з другим або наступним пристроєм BLUETOOTH (якщо в динаміку присутня інформація про сполучення з іншими пристроями BLUETOOTH) перейдіть до пункту номер 3.

  • Для повторного підключення динаміка до одного з пристроїв BLUETOOTH, сполучених з динаміком раніше, перейдіть до пунктуномер 4.

 3. Натисніть кнопку(BLUETOOTH).

  Ви почуєте голосову вказівку (BLUETOOTH pairing (сполучення по BLUETOOTH)) з динаміка, і індикатор(BLUETOOTH) почне подвійне мигання (режим сполучення).

 4. Виконайте пошук динаміка на комп’ютері.
  1. Клацніть [(System Preferences)] - [Bluetooth] на панелі задач у правій нижній частині екрана.

  2. Виберіть [SRS-XP700] або [SRS-XP500] на екрані Bluetooth, а потім клацніть [Pair].

 5. Виконайте інструкції на екрані для встановлення з’єднання по BLUETOOTH.

  Після встановлення з’єднання по BLUETOOTH ви почуєте голосову вказівку (BLUETOOTH connected (BLUETOOTH підключено)) з динаміка, і стан індикатора(BLUETOOTH) зміниться з мигання на висвічування.

  Якщо спроба підключення не вдасться, повторіть процедуру з пунктуномер 3.

 6. Клацніть значок динаміка на екрані вгорі праворуч і виберіть [SRS-XP700] або [SRS-XP500] в [Output Device].

  Ви можете насолоджуватися відтворенням музики тощо з комп’ютера.

Підказка

 • Вищевказані інструкції на комп’ютері наведено як приклад. Докладніше див. в інструкції з експлуатації, що додається до комп’ютера. Крім того, не всі комп’ютери протестовані і визнані сумісними з вищевказаною процедурою, а сама процедура не застосовується до комп’ютерів домашнього складання.

 • Динамік здатний підтримувати до 2 одночасно підключених пристроїв BLUETOOTH. Коли починається відтворення на одному пристрої при відтворенні музики на іншому, динамік переключиться з останнього на попереднє джерело аудіосигналу і почнеться виведення звуку з переключеного пристрою-джерела (Групове підключення пристроїв).

Примітка

 • Режим сполучення динаміка буде скасовано приблизно через 5 хвилин, і індикатор(BLUETOOTH) повільно мигатиме. Однак, якщо в динаміку немає інформації про сполучення, наприклад у разі заводських настройок, режим сполучення не буде скасовано. Якщо режим сполучення скасовано до завершення процесу, повторіть процедуру з пунктуномер 3.

 • Після сполучення пристроїв BLUETOOTH їхнє повторне сполучення не потрібне, за винятком наступних випадків:

  • Інформацію про сполучення було вилучено після ремонту тощо.

  • Динамік вже має сполучення з 8 пристроями, і необхідно виконати сполучення з іншим пристроєм.

   З динаміком може бути сполучено до 8 пристроїв. У разі сполучення нового пристрою після того, як вже сполучено 8 пристроїв, пристрій, сполучений раніше за всіх, буде замінено новим пристроєм.

  • Інформацію про сполучення з динаміком було вилучено з пристрою BLUETOOTH.

  • Виконано ініціалізацію динаміка.

   Усю інформацію про сполучення буде вилучено. Якщо виконано ініціалізацію динаміка, можливо, він не зможе підключитися до комп’ютера. У такому випадку вилучіть інформацію про сполучення динаміка на комп’ютері, а потім знову виконайте процедуру сполучення.

 • Динамік може бути сполучений з кількома пристроями, однак одночасно може відтворювати музику тільки з одного сполученого пристрою.

 • Ключем доступу для динаміка є «0000». Якщо встановити ключ доступу, відмінний від «0000», на пристрої BLUETOOTH, сполучення з динаміком не буде виконано.

 • При використанні функції Стереопара або функції Підключення вечірки ви не зможете використовувати групове підключення пристроїв.