Прослуховування музики з пристрою за допомогою з’єднання по BLUETOOTH

Ви можете насолоджуватися прослуховуванням музики з пристрою BLUETOOTH і керувати ним з динаміка за допомогою з’єднання по BLUETOOTH, якщо він підтримує наступні профілі BLUETOOTH.

A2DP (Advanced Audio Distribution Profile)

Надає можливість насолоджуватися високоякісним аудіоконтентом по бездротовому зв’язку.

AVRCP (Audio Video Remote Control Profile)

Дозволяє регулювати гучність і керувати відтворенням, паузою або переходом на початок наступної/поточної доріжки.

Операції можуть відрізнятися залежно від пристрою BLUETOOTH. Також див. інструкцію з експлуатації, що додається до пристрою BLUETOOTH.

Примітка

 • Заздалегідь переконайтесь, що на пристрої BLUETOOTH та динаміку встановлено середній рівень гучності, щоб уникнути раптового відтворення динаміком гучного звуку.

  Залежно від пристрою BLUETOOTH регулювання гучності динаміка може бути неможливим на пристрої BLUETOOTH, поки відтворення на пристрої зупинено/призупинено.

 1. Якщо пристрій USB або аудіокабель підключено до порту PLAY/CHARGE (USB1) або до гнізда AUDIO IN, відключіть пристрій або кабель.

  Поки пристрій USB або аудіокабель підключено до порту PLAY/CHARGE (USB1) або до гнізда AUDIO IN, ви не будете чути музику з будь-якого з пристроїв BLUETOOTH.

 2. Підключіть динамік до пристрою BLUETOOTH.

  Після встановлення з’єднання по BLUETOOTH ви почуєте голосову вказівку (BLUETOOTH connected (BLUETOOTH підключено)) з динаміка, і стан індикатора (BLUETOOTH) зміниться з мигання на висвічування.

 3. Почніть відтворення на пристрої BLUETOOTH.
 4. Відрегулюйте гучність, натискаючи кнопки /+ (гучність) на динаміку або керуючи пристроєм BLUETOOTH.

  При натисканні кнопок /+ (гучність) на динаміку або регулюванні гучності на пристрої BLUETOOTH індикатор (живлення) мигне один або 3 рази.

  Залежно від використовуваного пристрою BLUETOOTH індикатор (живлення) на динаміку може не мигати навіть у випадку регулювання гучності на пристрої BLUETOOTH.

  Під час відтворення ви можете використовувати кнопки на динаміку для виконання наступних операцій.

  Пауза

  Для паузи натисніть кнопку(відтворення) під час відтворення. Натисніть її знову, щоб скасувати паузу.

  Перехід на початок наступної доріжки

  Швидко двічі натисніть кнопку(відтворення) під час відтворення.

  Перехід на початок поточної або попередньої доріжки*

  Швидко натисніть кнопку(відтворення) 3 рази під час відтворення.

  * Операції відрізняються залежно від використовуваного пристрою BLUETOOTH.

Підказка

 • При встановленні гучності динаміка на максимальний або мінімальний рівень індикатор(живлення) мигне 3 рази.

Примітка

 • Що стосується пристроїв Apple iOS, динамік сумісний з iOS 10.0 або більш пізньою версією. Підключення по BLUETOOTH недоступне на пристроях з iOS 9.x або більш ранньою версією.

 • У разі поганих умов для зв’язку пристрій BLUETOOTH може невірно реагувати на операції з динаміком.

 • Поки виконується відтворення музики на пристрої BLUETOOTH, не підключайте пристрій до порту PLAY/CHARGE (USB1) або до гнізда AUDIO IN. Підключення пристрою до порту PLAY/CHARGE (USB1) або до гнізда AUDIO IN автоматично переведе динамік у режим USB або в режим AUDIO IN, і ви не будете чути музику з будь-якого з пристроїв BLUETOOTH.

 • Поки пристрій підключено до порту PLAY/CHARGE (USB1) або до гнізда AUDIO IN динаміка, ви як і раніше можете слухати музику з пристрою BLUETOOTH, підключеного за допомогою з’єднання по BLUETOOTH, вибравши, наприклад, [My Library] на «Sony | Music Center».

 • При використанні в місці з високою температурою гучність може знижуватися для захисту вбудованого акумулятора.

 • У разі низького рівня заряду вбудованого акумулятора максимальна гучність динаміка знижується.

 • Залежно від пристрою BLUETOOTH, можливо, знадобиться відрегулювати гучність або встановити настройку аудіовиходу на підключеному пристрої.

 • Залежно від пристрою BLUETOOTH, підключеного до динаміка, середовища зв’язку або умов експлуатації може виникати шум або переривання звуку.