Сполучення та підключення до пристроїв BLUETOOTH®

Сполучення являє собою процес, необхідний для взаємної реєстрації інформації на пристроях BLUETOOTH, які підключаються по бездротовому зв’язку.

Для сполучення з другим або наступним пристроєм BLUETOOTH виконайте наступну процедуру сполучення для кожного пристрою.

Перед виконанням операцій з динаміком обов’язково виконайте наступне:

 • Розмістіть пристрій BLUETOOTH у межах 1 м від динаміка.

 • Підключіть динамік до розетки змінного струму за допомогою доданого кабелю живлення змінного струму (мережевого шнура). Або в достатній мірі зарядіть перезаряджуваний вбудований акумулятор.

 • Щоб уникнути виведення з динаміка будь-якого гучного звуку, зменшіть гучність пристрою BLUETOOTH і динаміка або зупиніть відтворення музики.

  Залежно від пристрою BLUETOOTH гучність пристрою може бути синхронізовано з динаміком.

 • Для довідки підготуйте інструкцію з експлуатації, що додається до пристрою BLUETOOTH.

 1. Увімкніть динамік.

 2. Перевірте стан індикатора (BLUETOOTH).

  Якщо індикатор виконує подвійне мигання

  Після сполучення динаміка з пристроєм BLUETOOTH у перший раз з моменту придбання або ініціалізації динаміка (у динаміку відсутня інформація про сполучення) динамік автоматично переходить у режим сполучення при ввімкненні. Перейдіть до пунктуномер 4.

  Якщо індикатор повільно мигає

  Динамік виконує пошук пристрою BLUETOOTH.

  • Для сполучення динаміка з другим або наступним пристроєм BLUETOOTH (якщо в динаміку присутня інформація про сполучення з іншими пристроями BLUETOOTH) перейдіть до пункту номер 3.

  • Для повторного підключення до пристрою BLUETOOTH, який зареєстровано (виконано сполучення), перейдіть до пункту номер 4.

   Динамік буде автоматично підключено просто при ввімкненні функції BLUETOOTH на пристрої BLUETOOTH. Залежно від пристрою BLUETOOTH він може бути повторно підключений просто при ввімкненні живлення на динаміку. Докладніше див. в інструкції з експлуатації, що додається до пристрою BLUETOOTH.

  Якщо індикатор висвічується постійно

  Динамік підключений до пристрою BLUETOOTH.

  Для підключення до інших пристроїв BLUETOOTH виконайте одну з наведених нижче процедур.

  • Для сполучення динаміка з другим або наступним пристроєм BLUETOOTH (якщо в динаміку присутня інформація про сполучення з іншими пристроями BLUETOOTH) перейдіть до пункту номер 3.

  • Для повторного підключення до пристрою BLUETOOTH, який зареєстровано (виконано сполучення), перейдіть до пункту номер 4. Динамік буде автоматично підключено просто при ввімкненні функції BLUETOOTH на пристрої BLUETOOTH.

 3. Натисніть кнопку (BLUETOOTH).

  Ви почуєте голосову вказівку (BLUETOOTH pairing (сполучення по BLUETOOTH)) з динаміка, і індикатор (BLUETOOTH) почне подвійне мигання (режим сполучення).

 4. Виконайте процедуру сполучення на пристрої BLUETOOTH, щоб виявити динамік.

  Коли список виявлених пристроїв з’явиться на дисплеї пристрою BLUETOOTH, виберіть «SRS-XP700» або «SRS-XP500».

  Якщо необхідно ввести ключ доступу* на дисплеї пристрою BLUETOOTH, введіть «0000».

  * Ключ доступу може мати назву «код доступу», «PIN-код», «PIN-номер» або «пароль».

 5. Встановіть з’єднання по BLUETOOTH з пристрою BLUETOOTH.

  Після встановлення з’єднання по BLUETOOTH ви почуєте голосову вказівку (BLUETOOTH connected (BLUETOOTH підключено)) з динаміка, і стан індикатора (BLUETOOTH) зміниться з мигання на висвічування.

  Якщо з’єднання по BLUETOOTH не встановлено, повторіть процедуру з пункту номер 3.

Підказка

 • Доки функцію BLUETOOTH активовано на пристрої BLUETOOTH, якого раніше було попередньо підключено до динаміка, динамік повторно підключатиметься до пристрою відразу після його ввімкнення.

 • Вищевказані інструкції на пристрої BLUETOOTH наведено як приклад. Докладніше див. в інструкції з експлуатації, що додається до пристрою BLUETOOTH.

 • Динамік здатний підтримувати до 2 одночасно підключених пристроїв BLUETOOTH. Коли починається відтворення на одному пристрої при відтворенні музики на іншому, динамік переключиться з останнього на попереднє джерело аудіосигналу і почнеться виведення звуку з переключеного пристрою-джерела (Групове підключення пристроїв).

Примітка

 • Що стосується пристроїв Apple iOS, динамік сумісний з iOS 10.0 або більш пізньою версією. Підключення по BLUETOOTH недоступне на пристроях з iOS 9.x або більш ранньою версією.

 • Режим сполучення динаміка буде скасовано приблизно через 5 хвилин, і індикатор (BLUETOOTH) повільно мигатиме. Однак, якщо в динаміку немає інформації про сполучення, наприклад у разі заводських настройок, режим сполучення не буде скасовано. Якщо режим сполучення скасовано до завершення процесу, повторіть процедуру з пунктуномер 3.

 • Ключем доступу для динаміка є «0000». Якщо встановити ключ доступу, відмінний від «0000», на пристрої BLUETOOTH, сполучення з динаміком не буде виконано.

 • Після сполучення з пристроями BLUETOOTH в їхньому повторному сполученні немає необхідності, за винятком наступних випадків:

  • Інформацію про сполучення було вилучено після ремонту тощо.

  • Динамік вже має сполучення з 8 пристроями, і необхідно виконати сполучення з іншим пристроєм.

   З динаміком може бути сполучено до 8 пристроїв. У разі сполучення нового пристрою після того, як вже сполучено 8 пристроїв, пристрій, сполучений раніше за всіх, буде замінено новим пристроєм.

  • Інформацію про сполучення динаміка було вилучено з пристрою BLUETOOTH.

  • Виконано ініціалізацію динаміка.

   Усю інформацію про сполучення буде вилучено. Якщо виконано ініціалізацію динаміка, можливо, він не зможе підключитися до пристрою BLUETOOTH. У цьому випадку видаліть інформацію про сполучення динаміка на пристрої BLUETOOTH, а потім знову виконайте процедуру сполучення.

 • Динамік може бути сполучений з кількома пристроями, однак одночасно може відтворювати музику тільки з одного сполученого пристрою.

 • При використанні функції Стереопара або функції Підключення вечірки ви не зможете використовувати групове підключення пристроїв.