Підключення до комп’ютера за допомогою з’єднання по BLUETOOTH (Windows)

Сполучення являє собою процес, необхідний для взаємної реєстрації інформації на пристроях BLUETOOTH, які підключаються по бездротовому зв’язку.

Щоб стало можливо в перший раз встановити з’єднання по BLUETOOTH, необхідно виконати сполучення пристрою з динаміком. Виконайте ті самі процедури для сполучення з іншими пристроями.

Операційні системи, які підтримуються

Windows 10, Windows 8.1

Перед початком виконайте наступне.

 • Розмістіть комп’ютер у межах 1 м від динаміка.

 • Підключіть динамік до розетки змінного струму за допомогою доданого кабелю живлення змінного струму (мережевого шнура). Або в достатній мірі зарядіть перезаряджуваний вбудований акумулятор.

 • Для довідки підготуйте інструкцію з експлуатації, що додається до комп’ютера.

 • Щоб уникнути виведення з динаміка будь-якого гучного звуку, зменшіть гучність пристрою BLUETOOTH і динаміка або зупиніть відтворення музики.

 • Встановіть динамік комп’ютера в увімкнене положення.

  Якщо динамік комп’ютера встановлено в (приглушення), звук не буде виводитися на динамік BLUETOOTH.

  • Якщо динамік комп’ютера встановлено в увімкнене положення:

 1. Увімкніть динамік.

 2. Простежте за станом індикатора (BLUETOOTH).

  Якщо індикатор виконує подвійне мигання

  Після сполучення динаміка з пристроєм BLUETOOTH у перший раз з моменту придбання або ініціалізації динаміка (у динаміку відсутня інформація про сполучення) динамік автоматично переходить у режим сполучення при ввімкненні. Перейдіть до пунктуномер 4.

  Якщо індикатор повільно мигає

  Динамік виконує пошук з’єднань BLUETOOTH.

  • Для сполучення динаміка з другим або наступним пристроєм BLUETOOTH (якщо в динаміку присутня інформація про сполучення з іншими пристроями BLUETOOTH) перейдіть до пунктуномер 3.

  • Для повторного підключення динаміка до одного з пристроїв BLUETOOTH, сполучених з динаміком раніше, перейдіть до пунктуномер 4.

   Залежно від пристрою BLUETOOTH динамік може бути повторно підключено до пристрою відразу після його ввімкнення. Докладніше див. в інструкції з експлуатації, що додається до пристрою BLUETOOTH.

  Якщо індикатор висвічується постійно

  Динамік вже підключено до одного з пристроїв BLUETOOTH.

  Для підключення динаміка до іншого пристрою BLUETOOTH виконайте одну з наступних дій:

  • Для сполучення динаміка з другим або наступним пристроєм BLUETOOTH (якщо в динаміку присутня інформація про сполучення з іншими пристроями BLUETOOTH) перейдіть до пункту номер 3.

  • Для повторного підключення динаміка до одного з пристроїв BLUETOOTH, сполучених з динаміком раніше, перейдіть до пунктуномер 4.

 3. Натисніть кнопку (BLUETOOTH).

  Ви почуєте голосову вказівку (BLUETOOTH pairing (сполучення по BLUETOOTH)) з динаміка, і індикатор (BLUETOOTH) почне подвійне мигання (режим сполучення).

 4. Активуйте комп’ютер, якщо комп’ютер перебуває в режимі очікування (сну) або зниженого енергоспоживання.
 5. Зареєструйте динамік на комп’ютері.

  Для Windows 10

  1. Клацніть кнопку [Start], потім [Settings].

  2. Клацніть [Devices].

  3. Клацніть вкладку [Bluetooth & other devices], клацніть перемикач [Bluetooth], щоб увімкнути функцію BLUETOOTH, а потім клацніть [Add Bluetooth or other device].

  4. Клацніть [Bluetooth].

  5. Виберіть [SRS-XP700] або [SRS-XP500].

   Якщо потрібен ключ доступу*, введіть «0000».

   Якщо [SRS-XP700] або [SRS-XP500] не з'явиться, виконайте операцію ще раз з пунктуномер 3.

   * Ключ доступу може мати назву «код доступу», «PIN-код», «PIN-номер» або «пароль».

  6. Після сполучення з’єднання по BLUETOOTH буде встановлено автоматично і на екрані з’явиться [Connected music] або [Connected voice, music]. Перейдіть до пунктуномер 6.

  Для Windows 8.1

  1. Клацніть правою кнопкою миші на [Start], а потім клацніть [Control Panel].

   У разі відображення [All Control Panel Items] виберіть [Devices and Printers].

   Якщо з’явиться екран [Control Panel] замість [All Control Panel Items], виберіть [Large icons] або [Small icons] в меню [View by] у верхньому правому куті екрана.

  2. Клацніть [Add a device].

  3. Виберіть [SRS-XP700] або [SRS-XP500] і клацніть [Next].

   Якщо потрібен ключ доступу*, введіть «0000».

   Якщо [SRS-XP700] або [SRS-XP500] не з'явиться, виконайте операцію ще раз з пунктуномер 3.

   * Ключ доступу може мати назву «код доступу», «PIN-код», «PIN-номер» або «пароль».

  4. У разі появи наступного екрана клацніть [Close].

   Комп’ютер почне встановлювати драйвер.

   Під час встановлення з’явиться мітка «встановлення» внизу ліворуч від значка [SRS-XP700] або [SRS-XP500]. Коли мітка «встановлення» зникне, встановлення драйвера буде завершено. Перейдіть до пунктуномер 5-5.

   Залежно від комп’ютера встановлення може тривати деякий час. Якщо встановлення драйвера триває занадто багато часу, функція Auto Standby динаміка призведе до його автоматичного вимкнення. Якщо це відбудеться, знову ввімкніть динамік.

  5. Клацніть правою кнопкою миші на [SRS-XP700] або [SRS-XP500] у [Devices] і виберіть [Sound settings] в меню, яке з’явиться.

  6. Підтвердіть [SRS-XP700 Stereo] або [SRS-XP500 Stereo] на екрані [Sound].

   • За наявності позначки (зеленої) на [SRS-XP700 Stereo] або [SRS-XP500 Stereo] перейдіть до пунктуномер 6.

   • За відсутності позначки (зеленої) на [SRS-XP700 Stereo] або [SRS-XP500 Stereo], перейдіть до пунктуномер 5-7.

   • Якщо [SRS-XP700 Stereo] або [SRS-XP500 Stereo] не з’явиться, клацніть правою кнопкою миші на екрані [Sound] і виберіть [Show Disabled Devices] у меню, яке з’явиться. Потім перейдіть до пункту номер 5-7.

  7. Клацніть правою кнопкою миші на [SRS-XP700 Stereo] або [SRS-XP500 Stereo] і виберіть [Connect] у меню, яке з’явиться.

   Після підключення динаміка з’явиться позначка на [SRS-XP700 Stereo] або [SRS-XP500 Stereo] на екрані [Sound]. Перейдіть до пунктуномер 6.

   Якщо не вдається клацнути [Connect] для [SRS-XP700 Stereo] або [SRS-XP500 Stereo], виберіть [Disable] для [Default Device], що вже має позначку (зелену).

 6. Виконайте інструкції на екрані для встановлення з’єднання по BLUETOOTH.

  Після встановлення з’єднання по BLUETOOTH ви почуєте голосову вказівку (BLUETOOTH connected (BLUETOOTH підключено)) з динаміка, і стан індикатора (BLUETOOTH) зміниться з мигання на висвічування.

  Якщо спроба підключення не вдасться, повторіть процедуру з пунктуномер 3.

Підказка

 • Вищевказані інструкції на комп’ютері наведено як приклад. Докладніше див. в інструкції з експлуатації, що додається до комп’ютера. Крім того, не всі комп’ютери протестовані і визнані сумісними з вищевказаною процедурою, а сама процедура не застосовується до комп’ютерів домашнього складання.

 • Динамік здатний підтримувати до 2 одночасно підключених пристроїв BLUETOOTH. Коли починається відтворення на одному пристрої при відтворенні музики на іншому, динамік переключиться з останнього на попереднє джерело аудіосигналу і почнеться виведення звуку з переключеного пристрою-джерела (Групове підключення пристроїв).

Примітка

 • Режим сполучення динаміка буде скасовано приблизно через 5 хвилин, і індикатор (BLUETOOTH) повільно мигатиме. Однак, якщо в динаміку немає інформації про сполучення, наприклад у разі заводських настройок, режим сполучення не буде скасовано. Якщо режим сполучення скасовано до завершення процесу, повторіть процедуру з пунктуномер 3.

 • Після сполучення пристроїв BLUETOOTH їхнє повторне сполучення не потрібне, за винятком наступних випадків:

  • Інформацію про сполучення було вилучено після ремонту тощо.

  • Динамік вже має сполучення з 8 пристроями, і необхідно виконати сполучення з іншим пристроєм.

   З динаміком може бути сполучено до 8 пристроїв. У разі сполучення нового пристрою після того, як вже сполучено 8 пристроїв, пристрій, сполучений раніше за всіх, буде замінено новим пристроєм.

  • Інформацію про сполучення з динаміком було вилучено з пристрою BLUETOOTH.

  • Виконано ініціалізацію динаміка.

   Усю інформацію про сполучення буде вилучено. Якщо виконано ініціалізацію динаміка, можливо, він не зможе підключитися до комп’ютера. У такому випадку вилучіть інформацію про сполучення динаміка на комп’ютері, а потім знову виконайте процедуру сполучення.

 • Динамік може бути сполучений з кількома пристроями, однак одночасно може відтворювати музику тільки з одного сполученого пристрою.

 • Ключем доступу для динаміка є «0000». Якщо встановити ключ доступу, відмінний від «0000», на пристрої BLUETOOTH, сполучення з динаміком не буде виконано.

 • При використанні функції Стереопара або функції Підключення вечірки ви не зможете використовувати групове підключення пристроїв.