Zväčšenie displeja obrazovky
Môžete zväčšiť obrazovku snímania, obrazovku prehrávania a obrazovku ponuky.
Ak stlačíte priraditeľné tlačidlo priradené funkcii lupy obrazovky, obrazovka sa zväčší podľa nastavenia faktora zväčšenia.
Poznámka
- Niektoré obrazovky a objekty na displeji nie sú zväčšené.
- Snímaný a prehrávaný obraz sa nezobrazujú zväčšené. Na zväčšenie snímaného obrazu použite funkciu zaostrovacej lupy.
Povolenie lupy na obrazovke
-
Nastavte [Maintenance] – [
Accessibility] – [Enlarge Screen] – [Setting] na [Enable] v úplnej ponuke.
Zobrazí sa potvrdzujúca správa.
-
Vyberte [Execute].
Funkcia lupy na obrazovke je povolená a priradená tlačidlu ASSIGN 11.
Nastavenie faktora zväčšenia
Nastavte faktor zväčšenia pomocou [Maintenance] – [
Accessibility] – [Enlarge Screen] – [Magnification] v úplnej ponuke.
Môžete si vybrať viacero faktorov zväčšenia podľa podmienok snímania a obsahu displeja.
Nastavenie tlačidla lupy na obrazovke
Môžete zmeniť tlačidlo, ku ktorému je priradená funkcia lupy obrazovky.
Nastavte pomocou [Maintenance] – [
Accessibility] – [Enlarge Screen] – [Enlarge Screen Button] v úplnej ponuke.
Funkciu lupy na obrazovke môžete priradiť jednému z tlačidiel ASSIGN 1 až ASSIGN 11 / tlačidlu FOCUS PUSH AUTO.
Rada
- Funkciu lupy obrazovky môžete priradiť aj priraditeľnému tlačidlu pomocou [Project] – [Assignable Button] v úplnej ponuke.
Poznámka
- Keď sú všetky priradenia [Assignable Button] – [Enlarge Screen] vymazané, v úplnej ponuke je, [Maintenance] – [
Accessibility] – [Enlarge Screen] – [Setting] nastavené na [Disable]. - Keď je [
Accessibility] – [Enlarge Screen] – [Setting] nastavené na [Enable], nastavenia všetkých priraditeľných tlačidiel priradených pomocou [Assignable Button] – [Enlarge Screen] sa vrátia na svoje predvolené priradenie z výroby. - Ak je funkcia lupy obrazovky priradená tlačidlu pomocou [Assignable Button], keď je [
Accessibility] – [Enlarge Screen] – [Setting] nastavené na [Disable], potom je [Enlarge Screen] – [Setting] nastavené na [Enable].
Používanie lupy na obrazovke
- Obrazovka sa zväčší stlačením tlačidla priradeného funkcii lupy.
- Počas prevádzky lupy na obrazovke môžete polohu displeja posúvať pomocou multifunkčného voliča alebo pomocou dotykového ovládania (ťahaním). Pomocou multifunkčného kolieska môžete vykonávať operácie s ponukou a správami.
- Pri každom stlačení tlačidla priradeného funkcii lupy obrazovky sa nastavenia [Magnification] prepínajú v tomto poradí: Bez zväčšenia → Zväčšenie 1 → Zväčšenie 2 → ... → Bez zväčšenia.
- Ak chcete ukončiť funkciu lupy, opakovaným stlačením tlačidla sa vrátite k normálnemu zobrazeniu obrazovky.