Використання боксу для підводної зйомки

Якщо вставити відеокамеру у бокс для підводної зйомки, можна неперервно знімати зображення під водою на глибині до 60 м протягом 30 хвилин.

 1. Посуньте блокатор пряжки в напрямку та утримуйте його, а потім утримуйте позначені колом частини та висуньте пряжку в напрямку .

 2. Відкрийте кришку футляра.

 3. Вставте відеокамеру в корпус футляра.

 4. Вставте язичок корпусу футляра у гніздо для кришки футляра.

 5. Зачепіть пряжку за язичок на нижній частині кришки футляра , а потім закрийте пряжку в напрямку .
  • Переконайтеся, що пряжка і блокатор пряжки надійно закриті. (Якщо не закрити їх надійно, можливе протікання води або відеокамера може випасти.)

Примітка

 • Не можна використовувати кнопку (увімкнення/режим очікування) і REC/ENTER, коли перемикач REC HOLD знаходиться в положенні блокування. Перед експлуатацією зніміть блокування в напрямку стрілки, як показано нижче.

 • Під час використання FDR-X3000/HDR-AS300 з боксом для підводної зйомки, що додається до HDR-AS50, відкріпіть адаптер () від боксу для підводної зйомки.

 • Під час використання HDR-AS50 переконайтеся, що адаптер прикріплено до боксу для підводної зйомки. Якщо адаптер не прикріплено, це може вплинути на зображення, що знімаються.
 • Коли відеокамера знаходиться в боксі для підводної зйомки, можна записувати звук, однак рівень звуку буде зменшено.
 • Пропустіть відповідний шнур через отвір для приєднання шнура боксу для підводної зйомки та прикріпіть шнур до предмета, який планується використовувати разом з відеокамерою.