Налаштування потужності Wi-Fi

Під час переключення налаштування живлення Wi-Fi відстань підключення між відеокамерою і віддаленим видошукачем*, що підключено через Wi-Fi, можна збільшити приблизно вдвічі, таким чином можна керувати відеокамерою за допомогою віддаленого видошукача з відстані.

Ця функція доступна тільки в деяких країнах та регіонах.

* У разі використання RM-LVR3.

 1. Натисніть кнопку MENU.
 2. Натисніть кнопку UP або DOWN, щоб вибрати (Налаштування відеокамери) - (Налаштування потужності Wi-Fi) - значення налаштування, потім натисніть кнопку REC/ENTER.
  • (Режим великої потужності. Відстань підключення є більшою, ніж у стандартному режимі.)
  • (Стандартний режим)

Примітка

 • Коли встановлено значення ON, залежно від фізичного середовища та відстані між відеокамерою та віддаленим видошукачем, можливо, буде неможливо використовувати віддалений видошукач, щоб увімкнути/вимкнути відеокамеру. У таких випадках використовуйте віддалений видошукач ближче до відеокамери, доки піктограма на екрані не зміниться на .
  Залежно від фізичного середовища і підключеного пристрою відстань підключення буде змінено.
 • Коли для налаштування живлення Wi-Fi встановлено значення ON, заряд батареї споживається швидше, ніж коли встановлено значення OFF.
 • Піктограма Wi-Fi може не відображатися на екрані одразу після переключення налаштування живлення Wi-Fi, однак піктограма переключеного налаштування відобразиться через мить.
 • Цю функцію не можна використовувати, коли для налаштування Wi-Fi встановлено значення OFF або для режиму польоту встановлено значення ON.