Імпорт фонової музики

За промовчанням на відеокамері наявно вісім пісень, які можна використовувати як фонову музику під час відтворення відео з вибраних фрагментів.
Якщо використовується програма Action Cam Movie Creator, що підключає відеокамеру до комп’ютера, можна замінити фонову музику відеокамери на музику з комп’ютера.
Заздалегідь установіть програму Action Cam Movie Creator на комп’ютер.

  1. Натисніть кнопку MENU.
  2. Натисніть кнопку UP або DOWN, щоб вибрати (Налаштування відеокамери) - (Фонова музика) - , потім натисніть кнопку REC/ENTER.
  3. Підключіть відеокамеру до комп’ютера за допомогою кабелю з роз’ємом мікро-USB, що додається.

    Автоматично запускається розділ Music Transfer програми Action Cam Movie Creator.

  4. Використовуйте розділ Music Transfer програми Action Cam Movie Creator для заміни фонової музики.

Попередній перегляд фонової музики

Інструкції щодо попереднього перегляду попередньо встановленої фонової музики на відеокамері див. на вказаному нижче веб-сайті.
http://guide.d-imaging.sony.co.jp/mt_bgm/index.html


Видалення всієї фонової музики

1. Натисніть кнопку MENU.

2. Натисніть кнопку UP або DOWN, щоб вибрати (Налаштування відеокамери) - (Фонова музика) - (форматування), потім натисніть кнопку REC/ENTER.

з’являється після завершення видалення.

Підказка

  • Якщо не вдається підключити відеокамеру та програму Action Cam Movie Creator, виконайте процедуру з розділу «Видалення всієї фонової музики».

Примітка

  • Ця функція доступна тільки в деяких країнах та регіонах.
  • Фонова музика, попередньо встановлена на цьому продукті, офіційно надається за умовами угод між Sony та ліцензіарами. Відео, що містять вищезгадану фонову музику, дозволені тільки для приватного використання, копіювання, розповсюдження або загальнодоступної передачі, коли вищезгадані відео призначено для некомерційних цілей і не передбачають отримання будь-якої винагороди від особи, якій представляються вищезгадані відео.