Een clip afspelen
U kunt opgenomen clips afspelen als dit apparaat zich in opnamestandby-modus bevindt.
- Plaats de geheugenkaart om af te spelen.
- Druk op de afspeelknop PLAY/PAUSE.
- Druk op de knop PREV of NEXT om de gewenste clip af te spelen.
-
Druk op de knop PLAY/PAUSE.
Het afspeelscherm verschijnt.
U kunt het afspelen regelen met de volgende toetsen en draaiknoppen.
Bedieningsknoppen voor afspelen op de draaggreep
A: knop PLAY/PAUSE
Hiermee kunt u het afspelen pauzeren. Druk nogmaals op deze knop om normaal afspelen te hervatten.
B: knop F REV
C: knop F FWD
Snel achteruit/vooruit. Druk op de knop PLAY/PAUSE om terug te keren naar normaal afspelen.
D: knop THUMBNAIL
Druk hierop tijdens de afspeelmodus om het pictogrammenscherm weer te geven. Nogmaals indrukken om terug te keren naar de opnamemodus.
E: knop PREV
Springt naar het begin van de huidige clip. Druk hierop aan het begin van een clip om naar de vorige clip te springen. Houd de toets PREV vast en druk op de F REV-knop om naar de eerste clip te gaan.
F: knop NEXT
Springt naar het begin van de volgende clip. Houd de NEXT-knop vast en druk op de F FWD-knop om naar de laatste clip te gaan.
Multi-selector/multifunctionele regelaar
Druk op de multi-selector of multifunctionele regelaar en tik vervolgens op het afspeelbeeld:
Hiermee kunt u het afspelen pauzeren.
Druk nogmaals op deze knop om normaal afspelen te hervatten.
Druk op de multi-selectorknoppen links/rechts en swipe vervolgens met het afspeelbeeld naar links/rechts:
Springt naar het begin van de clip/het begin van de volgende clip.
Druk op de multi-selectorknoppen links/rechts en houd deze vast:
Snel achteruit/vooruit.
Na het loslaten van de knop wordt normaal afspelen hervat.
Knop CANCEL/BACK:
Pauzeert het afspelen en gaat terug naar het opnamescherm.
Hint
- Wanneer een clip wordt afgespeeld die is opgenomen in de log-opnamemodus, wordt de LUT toegepast die tijdens de opname is gebruikt. De LUT die wordt toegepast wordt bepaald door de opgeslagen metagegevens van het 3D LUT-bestand.
Als de clip is opgenomen wanneer [Project] – [Flexible ISO Setting] – [Embed LUT File] is ingesteld op [On] in het hoofdmenu tijdens het fotograferen, wordt die LUT toegepast tijdens het afspelen, tenminste als het 3D LUT-bestand dat werd gebruikt tijdens het opnemen op dit apparaat is geïnstalleerd.
Als de clip is opgenomen wanneer [Project] – [Flexible ISO Setting] – [Embed LUT File] is ingesteld op [Off] in het hoofdmenu tijdens het opnemen, wordt de LUT die is geselecteerd met [Paint/Look] – [Base Look] – [Select] in het hoofdmenu toegepast tijdens het afspelen.
Dezelfde LUT wordt toegepast als het 3D LUT-bestand dat werd gebruikt tijdens het opnemen niet is geïnstalleerd op het apparaat.
Continu afspelen van clips van een geselecteerde clip
- Plaats de geheugenkaart om af te spelen.
- Druk op de knop THUMBNAIL.
-
Gebruik de multi-selector of multifunctionele regelaar om de cursor naar het pictogram van de clip te verplaatsen die u wilt afspelen.
U kunt ook het pictogrammenscherm omhoog/omlaag slepen om door het scherm te bladeren.
-
Druk op de multi-selector of multifunctionele regelaar.
Afspelen begint vanaf het begin van de geselecteerde clip.
U kunt het afspelen ook starten door op het pictogram te tikken.
Opmerking
- Er kan zich een tijdelijke onderbreking van het beeld of stilstaand beeld voordoen bij de overgang tussen clips. U kunt het apparaat in deze tijd niet gebruiken.
- Als u een clip op het pictogrammenscherm selecteert en begint af te spelen, kan het beeld in het begin kort haperen. Om het begin van de clip te bekijken zonder onderbreking, zet u dit apparaat in de afspeelmodus, pauzeert u, gebruikt u de linker knop van de multi-selector om terug te gaan naar het begin van de clip en start u het afspelen opnieuw.