De schermweergave vergroten

U kunt de weergave van het opnamescherm, afspeelscherm en menuscherm vergroten.

Als u op een toewijsbare knop drukt die is toegewezen aan de schermvergrotingsfunctie, wordt het scherm vergroot volgens de instelling voor de vergrotingsfactor.

Opmerking

  • Sommige schermen en objecten in de display worden niet vergroot.
  • Het opnamebeeld en het afspeelbeeld worden niet vergroot weergegeven. Gebruik de functie focusloep om het opnamebeeld te vergroten.

De schermvergroting inschakelen

  1. Stel [Maintenance] – [ Accessibility] – [Enlarge Screen] – [Setting] in op [Enable] in het hoofdmenu.

    Er verschijnt een bevestigingsmelding.

  2. Selecteer [Execute].

    De schermvergrotingsfunctie is ingeschakeld en toegewezen aan de knop ASSIGN 11.

De vergrotingsfactor instellen

Stel de vergrotingsfactor in met [Maintenance] – [ Accessibility] – [Enlarge Screen] – [Magnification] in het hoofdmenu.

U kunt meerdere vergrotingsfactoren selecteren die passen bij de opnameomstandigheden en de weergegeven inhoud.

De knop van de schermvergroting instellen

U kunt de knop wijzigen waaraan de schermvergrotingsfunctie is toegewezen.

Instellen met [Maintenance] – [ Accessibility] – [Enlarge Screen] – [Enlarge Screen Button] in het hoofdmenu.

U kunt de schermvergrotingsfunctie toewijzen aan een van de knoppen ASSIGN 1 t/m 11 of FOCUS PUSH AUTO.

Hint

  • U kunt de schermvergrotingsfunctie ook toewijzen aan een toewijsbare knop met [Project] – [Assignable Button] in het hoofdmenu.

Opmerking

  • Wanneer alle [Assignable Button] – [Enlarge Screen]-toewijzingen zijn gewist, wordt [Maintenance] – [ Accessibility] – [Enlarge Screen] – [Setting] ingesteld op [Disable] in het hoofdmenu.
  • Wanneer [ Accessibility] – [Enlarge Screen] – [Setting] is ingesteld op [Enable], keren de instellingen van alle toewijsbare knoppen die zijn toegewezen aan [Assignable Button] – [Enlarge Screen] terug naar hun fabrieksinstelling.
  • Als de schermvergrotingsfunctie is toegewezen aan een knop met [Assignable Button] wanneer [ Accessibility] – [Enlarge Screen] – [Setting] is ingesteld op [Disable], wordt [Enlarge Screen] – [Setting] ingesteld op [Enable].

Werking schermvergroting

  • Het scherm wordt vergroot door op een knop te drukken die is toegewezen aan de schermvergrotingsfunctie.
  • Tijdens de bediening van het schermvergroting kunt u de weergavepositie verplaatsen met de multi-selector of via aanraakbediening (slepen). Gebruik de multifunctionele regelaar om menu- en berichtbewerkingen uit te voeren.
  • Elke keer als u op een knop drukt die is toegewezen aan de schermvergrotingsfunctie, worden de [Magnification]-instellingen in de volgorde Geen vergroting → Vergroting 1 → Vergroting 2→... → Geen vergroting omgeschakeld.
  • Om de schermvergrotingsfunctie te verlaten, drukt u herhaaldelijk op de toets om terug te gaan naar de normale schermweergave (Geen vergroting).
TP1001680804