Підключення до пристрою, сумісного з функцією NFC, одним дотиком (NFC)

Після дотику пристроєм, сумісним із функцією NFC, наприклад смартфоном, до динаміка динамік автоматично вмикається й переходить до створення пари та встановлення підключення BLUETOOTH.

Сумісні смартфони
Смартфони, сумісні з функцією NFC, що мають установлену ОС Android 4.1 або пізнішої версії
Сумісні моделі пристроїв Walkman
Сумісні з функцією NFC моделі пристроїв Walkman*1

*1 Навіть якщо пристрій Walkman сумісний із функцією NFC, може бути неможливо встановити підключення BLUETOOTH до динаміка одним дотиком. Докладніше про сумісні моделі див. в інструкціях з експлуатації, що постачаються із пристроєм Walkman.

NFC
NFC (Near Field Communication — комунікація ближнього поля) — це технологія бездротового зв’язку малого радіусу дії між різноманітними пристроями, зокрема смартфонами і тегами IC.
Завдяки функції NFC передавання даних, наприклад через створення пари BLUETOOTH, можна здійснювати, просто торкнувшись сумісних із функцією NFC пристроїв (наприклад, торкнувшись позначки N-Mark або певної області на кожному із пристроїв).


Перед початком роботи виконайте дії нижче.

 • Зменште гучність пристрою.
 • Зупиніть відтворення на пристрої BLUETOOTH, щоб уникнути раптового гучного виведення звуку з динаміка.
 1. Увімкніть на пристрої функцію NFC.
 2. Торкніться динаміка пристроєм.

  Заздалегідь розблокуйте екран пристрою.

  Продовжуйте торкатися пристроєм області з позначкою N на динаміку, доки пристрій не відреагує (це може зайняти кілька секунд).

  Якщо динамік вимкнено, він увімкнеться, коли пристрій торкається його.

  Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб установити підключення.

  Після встановлення підключення BLUETOOTH індикатор (BLUETOOTH) продовжує світитися.

  Щоб відключитися, ще раз торкніться динаміка пристроєм.

Підказка

 • Навіть якщо динамік не ввімкнено, індикатор (BLUETOOTH) блимає в разі торкання динаміка пристроєм. Після встановлення підключення Wi-Fi індикатор (BLUETOOTH) засвітиться жовтогарячим.
 • Якщо не вдається підключити динамік, спробуйте виконати дії нижче.
  • Повільно проведіть пристроєм над областю з позначкою N-Mark на динаміку.
  • Якщо пристрій у чохлі, зніміть чохол.
 • Якщо пристрій торкається динаміка, пристрій завершує підключення BLUETOOTH з поточним пристроєм (сумісною з функцією NFC гарнітурою тощо) і підключається до динаміка (перемикання з’єднання одним дотиком).

Примітка

 • Якщо аудіокабель підключено до гнізда AUDIO IN динаміка, коли динамік і пристрій BLUETOOTH підключені через підключення BLUETOOTH, звук із пристрою, підключеного через BLUETOOTH, не виводиться з динаміка (доступна функція «вільні руки»). Щоб прослуховувати музику із пристрою BLUETOOTH, відключіть аудіокабель від гнізда AUDIO IN динаміка.
 • Якщо ваш пристрій належить до пристроїв, які переходять у режим очікування у відповідь на дію магнітного поля, можливо, його не вдасться підключити за допомогою NFC.
 • Під час використання функції додавання динаміка або функції «Бездротова Party Chain» торкніться того динаміка, на якому блимає індикатор (BLUETOOTH). Пристрій не може встановити підключення BLUETOOTH з динаміком, на якому вимкнено індикатор (BLUETOOTH).