Про індикатори

Індикатор CHARGE (жовтогарячий)

Не світиться Заряджання динаміка завершено.
Світиться Динамік заряджається.
Повільно блимає Вбудований елемент живлення майже розряджено, і його необхідно зарядити. У цьому стані динамік не може бути джерелом живлення для інших пристроїв.
Блимає 3 рази й вимикається Якщо індикатор CHARGE блимає 3 рази і вимикається під час увімкнення динаміка, це означає, що елемент живлення повністю розряджено, і його необхідно зарядити.

Примітка

  • Динамік, який використовується, можна зарядити, якщо його підключено до розетки змінного струму, проте індикатор CHARGE не світитиметься. У такому разі для заряджання елемента живлення може знадобитися більше часу залежно від умов використання. Тому рекомендовано вимикати динамік під час заряджання.
  • У разі використання динаміка за високого рівня гучності протягом тривалого часу елемент живлення може розряджатися, навіть якщо динамік підключено до розетки змінного струму. Як результат, знижується гучність. Це не є несправністю. Вимкніть динамік та достатньо зарядіть елемент живлення.
  • У дуже холодних або дуже гарячих місцях заряджання зупиняється з міркувань безпеки. Якщо заряджання триває довго, це також призводить до зупинення заряджання динаміка. Для вирішення цих проблем відключіть адаптер змінного струму від динаміка та підключіть його знову за робочої температури в межах від 5 °C до 35 °C.

Індикатор (живлення)

Не світиться Динамік вимкнено.
Світиться (білим) Динамік увімкнено.
Світиться (жовтогарячим) Динамік перебуває в режимі очікування BLUETOOTH.
Блимає один раз (білим) Щоразу після натискання кнопки /+ (гучність) індикатор блимає один раз.
Блимає 3 рази (білим) Якщо натиснути кнопку -/+ (гучність), коли гучність знаходиться на найнижчому або найвищому рівні, індикатор блимає 3 рази.

Індикатор (BLUETOOTH)

Світиться Динамік підключено до пристрою BLUETOOTH.
Швидко блимає (3 рази за секунду) Динамік переходить у режим створення пари.
Повільно блимає Динамік шукає пристрій BLUETOOTH для підключення.

Індикатори L/R

Блимає Динамік переходить у режим функції додавання динаміків.
Світиться Динамік працює як лівий динамік, коли ввімкнено стереофонічний режим функції додавання динаміків.
Динамік працює як монофонічний динамік, коли ввімкнено подвійний режим функції додавання динаміків.
Повільно блимає по черзі Динамік переходить у режим «Бездротова Party Chain».

Індикатор EXTRA BASS

Світиться Можна відтворювати посилені низькі частоти (якість звуку, рекомендована Sony). Цей режим установлено за промовчанням.
Не світиться Можна відтворювати музику з якістю природного звуку та пониженими низькими частотами. Цей режим рекомендується під час прослуховування музики з низькою гучністю у приміщенні.