Прослуховування музики з портативного аудіопристрою тощо

Динамік можна використовувати як звичайну дротову систему динаміків, підключивши портативний аудіопристрій тощо за допомогою аудіокабелю (не постачається).

 1. Підключіть пристрій до гнізда AUDIO IN за допомогою аудіокабелю (не постачається).

  Для підключення використовуйте аудіокабель зі стереофонічним міні-штекером (без опору)* з обох кінців.

  * Якщо використовується аудіокабель (зі стереофонічними міні-штекерами) з високим значенням опору, гучність звуку може бути нижчою. Тому рекомендовано використовувати кабель (зі стереофонічними міні-штекерами) без опору.

 2. Увімкніть динамік.

  Індикатор (живлення) засвітиться білим.

 3. Увімкніть підключений пристрій і розпочніть на ньому відтворення.
 4. Відрегулюйте гучність на підключеному пристрої до помірного рівня.
 5. Для регулювання гучності натискайте кнопки /+ (гучність).

  Після натискання кнопок /+ (гучність) індикатор (живлення) блимає один раз білим. Якщо встановлюється максимальний або мінімальний рівень гучності динаміка, індикатор (живлення) блимає 3 рази.

Підказка

 • Якщо звук не чутно, збільште гучність на підключеному пристрої.
 • Коли ввімкнено підключення BLUETOOTH, можна використовувати функцію «вільні руки» під час прослуховування музики з портативного аудіопристрою тощо, підключеного до гнізда AUDIO IN динаміка.
 • Динамік автоматично вимикається за допомогою функції автоматичного вимкнення живлення, коли динамік виконує вказані нижче умови протягом 15 хвилин, і завершується підключення BLUETOOTH.
  • Не виконується жодних операцій із динаміком.
  • Не відтворюється музика (звук) на аудіопристрої, підключеному до гнізда AUDIO IN, або гучність на підключеному пристрої занадто низька.
  • Не встановлено жодного підключення BLUETOOTH між динаміком і смартфоном або мобільним телефоном через HFP/HSP.
   HFP та HSP — це типи профілів BLUETOOTH.
   HSP (профіль гарнітури): дає змогу здійснювати виклики та забезпечує роботу мобільного телефону.
   HFP (профіль режиму «вільні руки»): дає змогу здійснювати виклики в режимі «вільні руки» та забезпечує роботу мобільного телефону.

Примітка

 • Якщо підключити аудіокабель до гнізда AUDIO IN, виведення із пристрою, підключеного до гнізда AUDIO IN, має пріоритет, і ви не почуєте звук із пристрою BLUETOOTH. Індикатор (BLUETOOTH) світиться або блимає білим на позначення стану підключення BLUETOOTH. Відсутність звуку із пристрою BLUETOOTH не вказує на несправність динаміка.
 • Неможливо прослуховувати музику через підключення BLUETOOTH, коли разом із динаміком використовується аудіокабель. Відключіть кабель від гнізда AUDIO IN динаміка після використання.
 • Якщо підключити портативний аудіопристрій до гнізда AUDIO IN та відтворювати музику, неможливо використовувати кнопки на динаміку для виконання таких операцій, як призупинення, перехід до початку наступної композиції та перехід до початку поточної композиції.
 • Не використовуйте гніздо AUDIO IN у місці, де може бризнути вода.