Підключення до розетки змінного струму

Можна використовувати динамік, підключивши його до розетки змінного струму через адаптер змінного струму (постачається) або використовуючи вбудований елемент живлення (перезаряджуваний).

Під час першого використання динаміка обов’язково зарядіть елемент живлення протягом більше 1 години перед тим, як вмикати живлення.

Динамік може працювати від елемента живлення, замість адаптера змінного струму, якщо зарядити динамік перед використанням.

 1. Підключіть адаптер змінного струму, що постачається, до гнізда DC IN 5V.
 2. Підключіть адаптер змінного струму до розетки змінного струму.

  Почнеться заряджання, і індикатор CHARGE засвітиться жовтогарячим. Заряджання завершиться приблизно через 4 години*1, після чого індикатор згасне. Після повного зарядження елемента живлення він не буде заряджатися далі, навіть якщо динамік залишається підключеним до розетки змінного струму.

  *1 Час, необхідний для заряджання розрядженого елемента живлення до повної ємності, коли динамік вимкнено.

Час роботи від елемента живлення (за використання підключення BLUETOOTH)

Приблизно 24 години*2.

Зазначений вище час може різнитися залежно від температури навколишнього середовища або умов використання.

*2Коли використовується зазначене джерело музики, на пристрої BLUETOOTH налаштовується максимальна гучність, на динаміку встановлюється рівень гучності 22, і функція підсвітки динаміка вимикається. Якщо встановлено максимальний рівень гучності динаміка, час використання складатиме прибл. 4 години.

Перевірка рівня заряду перезаряджуваного елемента живлення

Якщо натиснути або утримувати кнопку (виклик) протягом понад 3 секунд для перевірки заряду елемента живлення, коли динамік увімкнено, з динаміка відтвориться голосова підказка «Fully charged/About 70%/About 50%/About 20%/Please charge» (Повний заряд/Близько 70%/Близько 50%/Близько 20%/Потрібно заряджання).

Якщо елемент живлення майже розряджено

 • Якщо відтворюється голосова підказка «Please charge» (Потрібно заряджання), а індикатор CHARGE повільно блимає жовтогарячим, елемент живлення майже розряджено, і його необхідно зарядити. У цьому стані динамік не може бути джерелом живлення для інших пристроїв.
 • Якщо відтворюється голосова підказка «Please charge» (Потрібно заряджання), а індикатор CHARGE блимає 3 рази жовтогарячим і вимикається під час увімкнення динаміка, це означає, що елемент живлення повністю розряджено, і його необхідно зарядити.

Підказка

 • Динамік, який використовується, можна зарядити, якщо його підключено до розетки змінного струму, проте індикатор CHARGE не світитиметься. У такому разі для заряджання елемента живлення може знадобитися більше часу, ніж за вимкненого динаміка, залежно від умов використання. Тому рекомендовано вимикати динамік під час заряджання.

Примітка

 • У разі використання динаміка за високого рівня гучності елемент живлення може розряджатися, навіть якщо динамік підключено до розетки змінного струму. Якщо потрібно використовувати динамік під час заряджання, зменште гучність динаміка. В іншому разі вимкніть динамік та достатньо зарядіть елемент живлення.
 • У разі використання динаміка за високого рівня гучності протягом тривалого часу елемент живлення може розряджатися, навіть якщо динамік підключено до розетки змінного струму. Як результат, знижується гучність. Це не є несправністю. Вимкніть динамік та достатньо зарядіть елемент живлення.
 • Під час перемикання джерела живлення з розетки змінного струму на елемент живлення або навпаки шляхом підключення або відключення адаптера змінного струму динамік може ненадовго зупинити виведення звуку. Це не є несправністю.
 • Коли елемент живлення майже розряджено, максимальна вихідна потужність буде нижчою.
 • Якщо динамік не використовуватиметься протягом тривалого часу, достатньо заряджайте елемент живлення кожні 6 місяців для підтримання його працездатності.
 • У дуже холодних або дуже гарячих місцях заряджання зупиняється з міркувань безпеки. Якщо заряджання триває довго, це також призводить до зупинення заряджання динаміка. У таких умовах індикатор CHARGE продовжує швидко блимати жовтогарячим, але це не є несправністю. Для вирішення цих проблем відключіть адаптер змінного струму та підключіть його знову за робочої температури в межах від 5 °C до 35 °C.
 • Не заряджайте у місцях, де може бризкати вода.