Примітки щодо водостійких властивостей

Водостійкість динаміка

Динамік має водостійкі характеристики*1*2 рівня IPX5*3, як зазначено у розділі «Рівні захисту від проникнення води» стандарту IEC60529 «Ступінь захисту від проникнення (код IP)». Однак динамік не є повністю водонепроникним.

Не опускайте динамік у гарячу воду у ванній та не використовуйте його навмисно у воді. Залежно від використання потрапляння води в динамік може стати причиною пожежі, ураження електричним струмом або несправності.

Використовуйте динамік, повністю усвідомлюючи рекомендації нижче.

Рідини, на які поширюються водостійкі властивості

Застосовно: прісна вода, вода з-під крану

Не застосовно: інші рідини, крім вказаних вище (мильна вода, вода з пральним порошком або засобами для ванни, шампунь, вода з гарячих джерел, гаряча вода, вода з басейну, морська вода тощо)

*1 Необхідно, щоб кришку було надійно закріплено.

*2 Приладдя, що постачається, не є водостійким.

*3 IPX5 (рівень захисту від струменів води): динамік було перевірено та визнано, що він залишається функціональним після піддавання дії прямих струменів води з використанням носика з внутрішнім діаметром 6,3 мм з будь-якого напрямку, коли потік води зі швидкістю 12,5 л/хв. застосовується впродовж періоду часу понад 3 хвилини з відстані приблизно 3 м.


Водостійкість динаміка визначено на основі наших вимірювань за умов, вказаних у цьому документі. Зверніть увагу, що несправності, які виникають в результаті потрапляння води та спричинені неправильним використанням з боку клієнта, не покриваються гарантією.

Заходи для уникнення погіршення водостійкості

Дотримуйтеся вказаних нижче умов і використовуйте динамік належним чином.

  • Не використовуйте та не залишайте динамік у дуже холодних або дуже гарячих місцях (температура за межами діапазону від 5 °C до 35 °C). Якщо динамік використовується або залишається за температури за межами вказаного вище діапазону, динамік може автоматично вимкнутися для захисту внутрішніх схем.
  • Не допускайте падіння або механічних пошкоджень динаміка. Деформація або пошкодження можуть призвести до погіршення водостійкості.
  • Не використовуйте динамік у місцях, де на нього може бризнути велика кількість води або гарячої води. Динамік має конструкцію, яка не є стійкою до тиску води. Використання динаміка у вказаних вище місцях може призвести до несправності.
  • Не лийте воду високої температури та не спрямовуйте гаряче повітря з фену або іншого приладдя безпосередньо на динамік. Також ні в якому разі не використовуйте динамік у місцях з високою температурою, наприклад у сауні або поруч із кухонною плитою.
  • Обережно поводьтеся з кришкою . Кришка відіграє дуже важливу роль у забезпеченні водостійкості. Під час використання динаміка переконайтеся, що кришку повністю закрито. Закриваючи кришку, не допускайте, щоб на гумове покриття потрапили сторонні предмети, які не дають кришці закритися належним чином. Якщо кришку закрито не повністю, водостійкі властивості можуть погіршитися, що може призвести до несправності динаміка в результаті потрапляння води всередину динаміка.