Використання функції голосового помічника (програма Google)

Використовуючи функцію програми Google, що постачається із смартфоном з ОС Android, можна говорити у мікрофон динаміка для керування смартфоном з ОС Android.

Даний посібник містить відомості про користування програмою Google.

 1. Виберіть програму Google для пункту [Assist App] у розділі [Assist & Voice input].

  На смартфоні з ОС Android виберіть [Settings] – [Apps]. Значок шестірні з’явиться у правому верхньому куті екрана.
  Натисніть значок шестірні, послідовно виберіть [Default Apps] – [Assist & Voice input] – [Assist App], а потім установіть для [Assist App] програму Google.

  Описана вище операція є прикладом. Для отримання більш детальної інформації див. інструкцію з експлуатації, яка постачається зі смартфоном з ОС Android.

  Для отримання більш детальної інформації про програму Google див. інструкції з експлуатації або завітайте на веб-сайт служби підтримки для смартфонів з ОС Android або веб-сайт Google Play.

  Примітка

  • Може знадобитися остання версія програми.
  • Можливо, програму Google не вдасться активувати з динаміка залежно від технічних характеристик смартфону з ОС Android.
 2. Підключіть динамік до смартфону з ОС Android за допомогою підключення BLUETOOTH.
 3. Коли смартфон з ОС Android перебуває в режимі очікування або відтворює музику, натисніть кнопку (виклик) BATT (елемент живлення), щоб активувати програму Google.

  Програма Google активується, і пролунає звук запуску.

 4. Зробіть запит для програми Google через мікрофон динаміка.

  Для отримання більш детальної інформації про програму Google, наприклад, які програми працюють з програмою Google, див. інструкції з експлуатації, що постачаються зі смартфоном з ОС Android.

  Якщо після активації програми Google протягом певного часу не було запитів, пролунає звуковий сигнал, і програма Google буде вимкнена.

Примітка

 • Програму Google неможливо активувати промовлянням фрази «OK Google» у мікрофон динаміка, навіть якщо на смартфоні з ОС Android увімкнено параметр [OK Google].