Прослуховування FM-радіо

Перед прослуховуванням FM-радіо вам необхідно підключити дротову FM-антену (зовнішню) (додається) до роз’єму FM ANTENNA на системі і налаштувати її на FM-радіостанцію, яку ви хочете прослуховувати.

  1. Підключіть дротову FM-антену (зовнішню) до роз’єму FM ANTENNA на системі.

    Розтягніть антену (зовнішню) горизонтально. Тримайте антену (зовнішню) подалі від шнура живлення змінного струму (мережевого шнура) і кабелю USB, щоб уникнути появи перешкод.

  2. Натискайте повторно FUNCTION для вибору [TUNER FM].
  3. Утримуйте натиснутою TUNING -/+ доти, доки частота не почне змінюватися на дисплеї.

    Сканування зупиниться автоматично, коли буде виконано налаштування на станцію. На дисплеї висвітиться [ST] (тільки для стереофонічних FM-програм). Якщо сканування не зупиняється, натисніть(стоп), щоб зупинити сканування. Після чого виконайте ручне налаштування (внизу).

Для налаштування вручну

Натискайте повторно TUNING -/+ для налаштування на станцію, яку ви хочете прослуховувати.

Підказка

  • Для зменшення статичного шуму на слабкій стереофонічній FM-станції натискайте повторно REPEAT/FM MODE доти, доки на дисплеї не згасне [ST]. Стереоефект буде втрачено, проте прийом поліпшиться.

Примітка

  • Якщо налаштуватися на FM-станцію, яка надає послуги RDS, передається така інформація, як назва служби або назва станції. Ви можете перевірити інформацію радіоданих RDS, натискаючи повторно DISPLAY.