Використання кнопки Fn (функція) (меню функцій)

Меню функцій містить 12 функцій, що відображаються в нижній частині екрана після натискання кнопки Fn (функція) в режимі зйомки. Якщо призначати найчастіше використовувані функції в меню функцій, користуватися ними стане зручніше.


Підказка

 • Щоб викликати функції швидше, їх можна призначати не лише в меню функцій, але й спеціальним кнопкам. Відповідні функції можна подивитись у розділі «Пов’язані розділи» внизу цієї сторінки.
 1. Натискайте кнопку DISP на диску керування, поки не буде вибрано інший режим, окрім [Для видошукача], а тоді натисніть кнопку Fn (функція).

 2. Виберіть потрібну функцію натисненням верхнього, нижнього, лівого або правого краю диска керування.

 3. Обертаючи передній диск, виберіть потрібне налаштування і натисніть посередині диска керування.
  • Деякі функції можна точно налаштувати за допомогою заднього диска.

Коригування налаштувань з відповідних екранів налаштування

Виберіть потрібну функцію у кроці 2 та натисніть посередині диска керування. З’явиться відповідний екран налаштування для цієї функції. Для коригування налаштувань дотримуйтесь вказівок у довідці з використання (A).


Зміна функцій у меню функцій (Налаш. меню функ.)

Далі описано процедуру заміни функції [Режим протягання] на функцію [Сітка] в меню функцій.

 1. MENU → (Налаштуван. функ.зйом.2) → [Налаш. меню функ.].
 2. Виберіть (Режим протягання) з дванадцяти функцій у меню функцій, натискаючи верхній, нижній, лівий або правий край диска керування, а тоді натисніть посередині.
 3. Перейдіть до екрана [Відображен./Авт. перегляд], натискаючи лівий/правий край диска керування. А тоді виберіть [Сітка] і натисніть посередині диска керування.
  • Функція (Сітка) буде відображатися там, де раніше в меню функцій відображалась функція (Режим протягання).