Налаштув. тачпаду

Налаштування, пов'язані із операціями тачпада, можна змінювати під час зйомки з використанням видошукача.

  1. MENU (Налаштуван.) → [Налаштув. тачпаду] → потрібний параметр.

Детальна інформація про пункти меню

Керув.у верт.орієнт.:
Встановлюється, чи треба увімкнути операції тачпада під час вертикальної зйомки з використанням видошукача. Це дозволяє запобігти випадковому спрацюванню під час вертикальної зйомки, спричиненому торканням до монітора вашого носу тощо.
Реж. позиц. сенсор.:
Встановлюється, чи переміщати рамку фокусування до місця, якого ви торкнулись на екрані ([Абсолютна позиція]), чи переміщати її до потрібного місця відповідно до напрямку й інтенсивності перетягування ([Відносна позиція]).
Область керування:
Встановлення області, що використовуватиметься для операцій тачпада. Обмеження активної області може запобігти випадковому спрацюванню, спричиненому торканням до монітора вашого носу тощо.

Про режим зміни положення торканням

Якщо вибрати [Абсолютна позиція], рамку фокусування можна перемістити значно швидше, оскільки можна вказати потрібне положення торканням.

Якщо вибрати [Відносна позиція], керувати тачпадом можна з будь-якого положення, не пересуваючи палець на великі відстані.

Підказка

  • Для операцій тачпада, якщо параметр [Реж. позиц. сенсор.] має значення [Абсолютна позиція], область, встановлена за допомогою функції [Область керування], розцінюється як увесь екран.