Призначення найчастіше використовуваних функцій кнопкам (Кл.корист.)

Функції, якими ви користуєтесь найчастіше, можна призначати спеціальним кнопкам. Таким чином, їх не треба буде обирати за допомогою MENU, що прискорює їх використання.

Також спеціальним кнопкам можна призначати значення [Не задано], щоб запобігти випадковому спрацюванню.


Спеціальним кнопкам можна окремо призначати режим фотозйомки ( Кл.корист.), режим відеозйомки ( Кл.корист.) та режим відтворення ( Кл.корист.).

 • Функції, які можна призначати, залежать від кнопок.


Функції можна призначати наведеним нижче кнопкам.

 1. Кнопка AF-ON
 2. Спеціал. кнопка 3
 3. Спеціал. кнопка 2
 4. Спеціал. кнопка 1
 5. Функц. кнопки AEL
 6. Центральна кнопка
 7. Коліщатко керуван. /Ліва кнопка/Права кнопка/Кнопка спуску
 8. Спеціал. кнопка 4
 9. Центр.кн. м-селект.
 10. Fn/ кнопка


Підказка

 • Функції можна викликати більш швидко, якщо за допомогою кнопки Fn скористатися меню функцій для налаштування кожної з них і призначення спеціальним кнопкам. Відповідні функції можна подивитись у розділі «Пов’язані розділи» внизу цієї сторінки.


Нижче наводиться процедура призначення функції [AF на очі] кнопці AEL.
 1. MENU (Налаштуван. функ.зйом.2) → [Кл.корист.].
  • Якщо хочете призначити функцію, яку треба викликати під час відеозйомки, виберіть [Кл.корист.]. Якщо хочете призначити функцію, яку треба викликати під час відтворення зображень, виберіть [Кл.корист.].
 2. Перейдіть до екрана [Задня1], натискаючи лівий/правий край диска керування. А тоді виберіть [Функц. кнопки AEL] і натисніть посередині диска керування.
 3. Натискайте лівий/правий край диска керування, поки не відобразиться потрібна функція. Виберіть потрібну функцію за допомогою верхнього/нижнього краю диска керування, а тоді натисніть посередині.
  Наприклад, виберіть [AF на очі].
  • Якщо натиснути кнопку AEL в режимі фотографування, і буде розпізнано очі, активується функція [AF на очі] і фотоапарат сфокусується на очах. Фотографуйте, утримуючи кнопку AEL.

Примітка

 • Окрім того функції зйомки можна призначити кнопці утримування фокусу на об’єктиві. Проте деякі об'єктиви не обладнані кнопкою утримування фокуса.
 • Якщо призначити [Згідно корист. ()] спеціальній кнопці за допомогою [Кл.корист.], проте функція недоступна в режимі відеозйомки, як-от [Якість JPEG] або [Режим спалаху], ця функція не викликатиметься під час натискання спеціальної кнопки в режимі відеозйомки.
 • Якщо призначити [Згід. корис.(/)] спеціальній кнопці за допомогою [Кл.корист.], фотоапарат перемкнеться в режим зйомки і викличе призначену функцію при натисканні спеціальної кнопки в режимі відтворення.