Призначення налаштувань зйомки спеціальній кнопці (Реєс.кор.налаш.зйо)

Налаштування зйомки (як-от експозиція, параметри фокусування, режим роботи шторки тощо) можна призначити спеціальній кнопці заздалегідь і тимчасово викликати їх, утримуючи натисненою цю кнопку. Просто натискайте спеціальну кнопку для швидкого перемикання між налаштуваннями, і відпустіть кнопку, щоб повернутись до початкових налаштувань. Ця функція корисна для зйомки динамічних сцен, наприклад спортивних подій.

 1. MENU (Налаштуван. функ.зйом.1) → [Реєс.кор.налаш.зйо] → Виберіть номер реєстрації від [Відк.корис. утрим.1] до [Відк.корис. утрим.3].
  Відображається екран налаштувань для вибраного номера.
 2. За допомогою верхнього, нижнього, лівого або правого краю диска керування переходьте до позначок функцій, які хочете викликати за номером реєстрації, і натискайте посередині, щоб встановлювати позначки.
  Для вибраних функцій встановлюються позначки .
  • Щоб скасувати вибір, знову натисніть посередині.
 3. За допомогою верхнього, нижнього, лівого або правого краю диска керування виберіть функцію, яку треба налаштувати, а тоді натисніть посередині для налаштування цієї функції.
  • Виберіть [Імпорт поточн. налашт.] , щоб зареєструвати поточні налаштування фотоапарата за вибраним номером реєстрації.
 4. Виберіть [Реєстрація].

Елементи, які можна зберегти

 • Можна зареєструвати різні функції для використання під час зйомки. Функції, які можна зареєструвати, відображаються у меню фотоапарата.
 • Експозиція
 • Параметри фокусування
 • Режим роботи шторки (окрім автоспуску)

Виклик збережених налаштувань

 1. MENU (Налаштуван. функ.зйом.2) → [Кл.корист.] → Виберіть потрібну кнопку, а тоді виберіть один із номерів реєстрації від [Відк.корис. утрим.1] до [Відк.корис. утрим.3].
 2. На екрані зйомки натисніть кнопку спуску, утримуючи кнопку, якій призначено один із номерів реєстрації.
  Зареєстровані налаштування будуть активні, доки утримується спеціальна кнопка.

Підказка

 • Налаштування [Реєс.кор.налаш.зйо] можна змінити після призначення одного з номерів реєстрації спеціальній кнопці за допомогою [Кл.корист.].

Примітка

 • Номери реєстрації з [Відк.корис. утрим.1] по [Відк.корис. утрим.3] доступні лише у режимі зйомки P/A/S/M.
 • Залежно від під'єднаного об'єктива і стану фотоапарата під час виклику зареєстрованих налаштувань, зареєстровані налаштування можуть бути не застосовані.