Бездротов. спалах

Існує два способи зйомки із бездротовими спалахами: зйомка за світловим сигналом, що використовує у якості світлового сигналу світло встановленого на фотоапараті спалаху, та зйомка за радіосигналом, що використовує бездротовий зв'язок. Для зйомки за радіосигналом використовуйте сумісний спалах або бездротовий пристрій радіокерування (продається окремо). Докладніше про використання кожного із цих способів дивіться в посібнику з експлуатації спалаху або бездротового пристрою радіокерування.
 1. MENU (Налаштуван. функ.зйом.1) → [Бездротов. спалах][Увімк].
 2. Зніміть з фотоапарата кришку черевика та встановіть спалах або бездротовий пристрій радіокерування.
  • Якщо під час зйомки бездротовий спалах активується світловим сигналом, налаштуйте встановлений спалах як керівний.
   Якщо під час зйомки зі встановленим спалахом бездротовий спалах активується радіосигналом, налаштуйте встановлений спалах як пристрій радіокерування.
 3. Налаштуйте дистанційний спалах, що перебуває у бездротовому режимі, або спалах, приєднаний до бездротового радіоприймача (продається окремо).
  • Натисніть на фотоапараті кнопку AEL, щоб зробити тестовий спалах.

Детальна інформація про пункти меню

Вимк:
Функція бездротового спалаху не використовується.
Увімк:
Функція бездротового спалаху використовується для випромінювання світла зовнішнім спалахом або спалахами на віддаленні від фотоапарата.


Налаштування кнопки AEL

Для зйомки із бездротовим спалахом рекомендується встановити для MENU (Налаштуван. функ.зйом.2)[Кл.корист.][Функц. кнопки AEL] значення [Утримання AEL].

Примітка

 • Дистанційний спалах може випромінювати світло після отримання світлового сигналу зі спалаху, що використовується як керівний спалах іншого фотоапарата. Якщо таке трапляється, змініть канал вашого спалаху. Докладно про зміну каналу читайте в посібнику з експлуатації спалаху.
 • Щоб дізнатися про спалах, що підтримує зйомку із бездротовими спалахами, відвідайте веб-сайт компанії Sony або зверніться до дилера Sony чи в місцевий авторизований сервісний центр Sony.