Prawa autorskie

Logo SiriusXM

SiriusXM-Ready® pozwala słuchać muzyki bez reklam, a także wszystkich wydarzeń sportowych, rozmów, komedii i wiadomości w jednym miejscu. (Tuner do podłączenia SiriusXM i subskrypcja są wymagane. Sprzedawane oddzielnie). Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę www.siriusxm.com.
Sirius, XM i wszystkie powiązane znaki i logotypy są znakami towarowymi firmy Sirius XM Radio Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone.


Znak słowny i logo Bluetooth® są zastrzeżonymi znakami towarowymi należącymi do firmy Bluetooth SIG, Inc. i każde użycie tych znaków przez firmę Sony Corporation jest objęte licencją. Inne znaki towarowe i nazwy handlowe należą do ich odpowiednich właścicieli.


Windows Media jest zastrzeżonym znakiem towarowym lub znakiem towarowym firmy Microsoft Corporation w Stanach Zjednoczonych i/lub innych krajach.


Ten produkt jest chroniony przez pewne prawa własności intelektualnej firmy Microsoft Corporation. Użycie lub dystrybucja takiej technologii poza tym produktem jest zabroniona bez licencji firmy Microsoft lub autoryzowanego oddziału firmy Microsoft.


Apple, iPhone i Lightning są znakami towarowymi firmy Apple Inc. zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach.
Apple CarPlay jest znakiem towarowym Apple Inc.


IOS jest znakiem towarowym lub zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Cisco w Stanach Zjednoczonych i innych krajach, używanym na podstawie licencji.


Android, Android Auto, Google i Google Play są znakami towarowymi firmy Google LLC.


WebLink jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Abalta Technologies, Inc. w Stanach Zjednoczonych oraz znakiem towarowym w innych krajach.


Terminy HDMI, HDMI High Definition Multimedia Interface oraz logo HDMI są znakami towarowymi lub zarejestrowanymi znakami towarowymi HDMI Licensing Administrator, Inc. w Stanach Zjednoczonych i innych krajach.


TEN PRODUKT JEST LICENCJONOWANY W RAMACH LICENCJI PORTFOLIO PATENTOWEGO MPEG-4 DO OSOBISTEGO I NIEKOMERCYJNEGO UŻYTKU PRZEZ KONSUMENTA DO DEKODOWANIA VIDEO ZGODNIE Z NORMĄ WIZUALNĄ MPEG-4 („WIDEO MPEG-4”), KTÓRE ZOSTAŁO ZAKODOWANE PRZEZ KONSUMENTA PROWADZĄCEGO OSOBISTĄ I NIEKOMERCYJNĄ DZIAŁALNOŚĆ I/LUB ZOSTAŁO UZYSKANE OD DOSTAWCY WIDEO LICENCJONOWANEGO PRZEZ MPEG LA DO DOSTARCZANIA WIDEO MPEG-4.
NIE UDZIELA SIĘ LICENCJI NA WYKORZYSTANIE DO INNYCH CELÓW ANI TAKA LICENCJA NIE POWINNA BYĆ DOROZUMIANA.
DODATKOWE INFORMACJE, W TYM DOTYCZĄCE ZASTOSOWAŃ PROMOCYJNYCH, WEWNĘTRZNYCH I HANDLOWYCH ORAZ LICENCJI MOŻNA UZYSKAĆ OD MPEG LA, LLC. PATRZ
HTTP://WWW.MPEGLA.COMWszystkie inne znaki towarowe są znakami towarowymi ich właścicieli.