Кольор. палітра (фотозйомка)

«Колірним простором» називають спосіб подання кольорів за допомогою комбінації цифр або діапазону відтворення кольорів. Колірний простір можна змінювати залежно від мети використання зображення.

  1. MENU(Налаштуван. функ.зйом.1)[Кольор. палітра] → потрібний параметр.

Детальна інформація про пункти меню

sRGB:
Це стандартний колірний простір для цифрового фотоапарата. Використовуйте [sRGB] для звичайної зйомки, наприклад, коли плануєте друкувати зображення без змін.
AdobeRGB:
Колірний простір має широкий діапазон колірного відтворення. Якщо значна частина зображення є яскраво-зеленого або яскраво-червоного кольору, варто скористатися палітрою Adobe RGB. Ім’я файлу записаного зображення починається з «_».

Примітка

  • Палітру [AdobeRGB] призначено для програм і принтерів, які підтримують функцію керування кольором і колірний простір DCF2.0. У разі використання програм або принтерів, які не підтримують Adobe RGB, зображення можуть не друкуватися і не відображатися із належними кольорами.
  • Під час відтворення зображень, знятих із використанням [AdobeRGB], на пристроях, не сумісних з Adobe RGB, зображення відтворюються з пониженою насиченістю.