Налаш."Віддал. ПК": Розташ. збер. фото

Встановлюється, чи зберігати фотографії, що знаходяться одночасно на фотоапараті та комп'ютері, під час зйомки за допомогою дистанційного керування з комп'ютера. Це налаштування корисне, якщо треба перевіряти зняті зображення на фотоапараті, не відходячи від нього.

*Дистанційне керування з комп'ютера: використання функції «Remote Camera Control» для керування виробом із комп’ютера, зокрема такими функціями, як зйомка та збереження зображень на комп’ютері.

  1. MENU (Налаштуван.) → [Налаш."Віддал. ПК"][Розташ. збер. фото] → потрібний параметр.

Детальна інформація про пункти меню

Лише комп'ютер:
Збереження фотографій лише на комп'ютер.
Комп'ютер+Камера:
Збереження фотографій на комп'ютер і фотоапарат.

Примітка

  • Під час зйомки за допомогою дистанційного керування з комп'ютера змінити параметри [Розташ. збер. фото] неможливо. Змінюйте параметри до початку зйомки.
  • Якщо вставити карту пам'яті, що не підтримує запис, фотозйомка буде неможливою, навіть якщо вибрати [Комп'ютер+Камера].
  • Якщо вибрати [Комп'ютер+Камера] і не вставити у фотоапарат карту пам'яті, затвор не спрацює навіть якщо [Спуск без карти] має значення [Увімкнути].
  • Під час зйомки за допомогою дистанційного керування з комп'ютера параметр [Режим запису] має фіксоване значення [Стандартний] і не може бути змінений.
  • Під час відтворення фотографій на фотоапараті зйомка за допомогою дистанційного керування з комп'ютера неможлива.