Механізм автофокусування

Цей фотоапарат обладнано системою гібридного автофокусування з визначенням фази, що одночасно працює від датчика автофокусування з визначенням фази на фокальній площині та датчика спеціального автофокусування із визначенням фази Використовуйте об'єктив, що підтримує систему гібридного автофокусування з визначенням фази для широкої зони, високої щільності, великої кількості точок та гібридних хрестоподібних точок автофокусування*1, які важко отримати з використанням лише одного датчика спеціального автофокусування із визначенням фази.

*1 Для отримання гібридних хрестоподібних точок автофокусування датчик автофокусування з визначенням фази на фокальній площині та датчик спеціального автофокусування із визначенням фази працюють разом. Ці точки є надзвичайно ефективними для захоплення і можуть забезпечити високоточне фокусування.

Зона автофокусування під час використання гібридного автофокусування з визначенням фази

Система гібридного автофокусування з визначенням фази активна тоді, коли встановлено об'єктив з підтримкою цієї системи, та коли [Система AF] має значення [Авто]. Система гібридного автофокусування з визначенням фази дозволяє використовувати функцію автофокусування із широкою зоною, 399 точками фокусування (максимум) та гібридним хрестоподібним автофокусуванням. Можна вибрати 323 точки фокусування.

Концептуальна схема

Якщо під’єднано об'єктив, що підтримує гібридне автофокусування з визначенням фази і повнокадровий формат

Якщо під’єднано об’єктив, призначений для розміру APS-C, що підтримує гібридне автофокусування з визначенням фази

(A): гібридні хрестоподібні точки автофокусування
Автофокусування з визначенням фази на фокальній площині (визначення по вертикалі) + спеціальне автофокусування із визначенням фази (хрестоподібне визначення*2, чутливість F2,8)

(B): гібридні хрестоподібні точки автофокусування
Автофокусування з визначенням фази на фокальній площині (визначення по вертикалі) + спеціальне автофокусування із визначенням фази (хрестоподібне визначення*2)

(C): гібридні хрестоподібні точки автофокусування
Автофокусування з визначенням фази на фокальній площині (визначення по вертикалі) + спеціальне автофокусування із визначенням фази (визначення по горизонталі)

(D): точки автофокусування з визначенням фази на фокальній площині (визначення по вертикалі)

*2 Точки фокусування із хрестоподібним визначенням забезпечують високоефективне захоплення, розташовуючи точки визначення по горизонталі та точки визначення по вертикалі у хрестоподібній формі в одній зоні фокусування. Точка фокусування посередині також обладнана датчиком з чутливістю F2,8, що підтримує об'єктиви із мінімальним значенням F2,8 або нижчим.

Зона автофокусування датчика спеціального автофокусування із визначенням фази

Датчик спеціального автофокусування із визначенням фази з 79 точками фокусування використовується для автофокусування тоді, коли під'єднано об'єктив, що не підтримує систему гібридного автофокусування з визначенням фази, або якщо [Система AF] має значення [Тільки виділ.фаз.AF].

 • В режимі відеозйомки точок фокусування може бути не більше 61.

Концептуальна схема

Коли доступно 79 точок фокусування

Коли доступно 61 точка фокусування

(A): Датчик спеціального автофокусування із визначенням фази (хрестоподібне визначення, чутливість F2,8)

(B): Датчик спеціального автофокусування із визначенням фази (хрестоподібне визначення)

(C): Датчик спеціального автофокусування із визначенням фази

Підказка

 • Якщо активовано гібридне автофокусування з визначенням фази, встановіть для [Обл. AF для вибору] значення [Лише AFперехресн.], щоб обмежити зону автофокусування гібридними хрестоподібними точками автофокусування.

Примітка

 • У наведеному нижче випадку використовується лише деякі з 399 точок фокусування гібридного автофокусування з визначенням фази:
  • [Обл. AF для вибору] має значення [Лише AFперехресн.].
  • [Точки регул. плям] має будь-яке значення, окрім [Всі].
  • Під'єднано об'єктив, що не підтримує гібридне автофокусування з визначенням фази.
  • Під'єднано об'єктив, призначений для розміру APS-C.
  • [APS-C/Super 35mm] має значення [Увімк].
  • Цифрове масштабування (Цифр. телеконверт.)
  • У режимі відеозйомки
  • Безперервна зйомка із великим значенням діафрагми