Зйомка із бездротовими спалахами

Існує два способи використання бездротового спалаху. В першому способі для зв'язку зі спалахом використовується світловий сигнал, а в другому — радіосигнал. Для зйомки з активацією спалаху світловим сигналом встановлений на фотоапарат спалах має бути керівним, а для зйомки з активацією спалаху радіосигналом потрібен бездротовий пристрій радіокерування (продається окремо). Докладніше про використання кожного із цих способів дивіться в посібнику з експлуатації спалаху або бездротового пристрою радіокерування.
  1. Зніміть з фотоапарата кришку колодки та встановіть спалах або бездротовий пристрій радіокерування.
    • Для зйомки з активацією бездротового спалаху світловим сигналом налаштуйте встановлений спалах як керівний.
  2. MENU (Налаштуван. функ.зйом.1) → [Режим спалаху][Бездротовий].
  3. Налаштуйте дистанційний спалах, що перебуває у бездротовому режимі, або спалах, приєднаний до бездротового радіоприймача (продається окремо).
    • Натисніть на фотоапараті кнопку AEL, щоб зробити тестовий спалах.

Налаштування кнопки AEL

Для зйомки із бездротовим спалахом рекомендується встановити для MENU (Налаштуван. функ.зйом.2)[Кл.корист.(Зйомка)][Функц. кнопки AEL] значення [Утримання AEL].

Примітка

  • Дистанційний спалах може випромінювати світло після отримання світлового сигналу зі спалаху, що використовується як керівний спалах іншого фотоапарата. Якщо таке трапляється, змініть канал вашого спалаху. Докладно про зміну каналу читайте в посібнику з експлуатації спалаху.
  • Для зйомки з активацією спалаху світловим сигналом потрібні два спалахи (керівний спалах та дистанційний спалах).
  • HVL-F20M можна лише використовувати у якості керівного спалаху.