Керуван. спалахом

Встановлюється спосіб визначення потужності спалаху.

 1. MENU (Налаштуван. функ.зйом.1) → [Керуван. спалахом] → потрібний параметр.

Детальна інформація про пункти меню

Спалах ADI:
Блок керування спалахом фотоапарата використовує відомості про фокусну відстань та яскравість об’єкта, що отримуються під час відбиття попереднього спалаху.
Це дозволяє точно контролювати потужність спалаху без помітного впливу рівню відбиття об’єкта.
Поперед.спалах TTL:
Блок керування спалахом фотоапарата використовує відомості про яскравість об’єкта, що отримуються під час відбиття попереднього спалаху. Якщо використовується це налаштування, на спроможність фотоапарата точно визначати світло спалаху можуть впливати відбиття від об’єкта.

ADI: розширена інтеграція відстані
P-TTL: попередній спалах, крізь об’єктив

Примітка

 • Якщо відстань між об’єктом і спалахом не фіксована (як-от у разі використання бездротового зовнішнього спалаху (продається окремо), зовнішнього кабельного спалаху або подвійного макроспалаху), або якщо для зовнішнього спалаху (продається окремо) встановлено відбиття, для параметра [Керуван. спалахом] автоматично обирається значення [Поперед.спалах TTL]. Окрім того, в залежності від інших умов зйомки параметр може автоматично отримати значення [Поперед.спалах TTL].
 • Встановіть для налаштування [Керуван. спалахом] значення [Поперед.спалах TTL] у наступних ситуаціях, оскільки виріб не може отримати належну інформацію про спалах за допомогою [Спалах ADI].
  • Якщо на спалах HVL-F36AM встановлена широка панель
  • Якщо використовується дифузор спалаху
  • Якщо використовуються фільтри, що впливають на коефіцієнт експозиції (як-от фільтри нейтральної щільності)
  • Якщо використовуються об’єктиви для макрозйомка
 • Спалах ADI можна використовувати разом із датчиком відстані об’єктива. Щоб дізнатися, чи встановлений на об’єктиві датчик відстані, подивіться основні характеристики у керівництві цього об’єктива.
 • [Керуван. спалахом] не можна встановити в режимі [Панорамний огляд].