Створення DVD-дисків (диски AVCHD) з відео із високою чіткістю зображення

Можна створювати DVD-диски (диски AVCHD), які можна відтворювати на пристроях відтворення із підтримкою AVCHD (як-от програвачі Sony для дисків Blu-ray або PlayStation 3 тощо).

A. Створення за допомогою комп'ютера

Якщо використовується комп'ютер Windows, можна копіювати імпортоване на комп'ютер відео і створювати DVD-диски (диски AVCHD) за допомогою програми PlayMemories Home.
Комп’ютер має підтримувати функцію створення DVD-дисків (диски AVCHD).
Якщо DVD-диск створюється вперше, підключіть фотоапарат до комп'ютера за допомогою кабелю USB. Потрібна програма автоматично завантажується на комп'ютер (за наявності підключення до Інтернету).

Докладно про створення дисків за допомогою програми PlayMemories Home читайте у довідковому посібнику PlayMemories Home.

Б. Створення за допомогою іншого пристрою, аніж комп’ютера

Можна також створювати DVD-диски (диски AVCHD) за допомогою записуючого пристрою Blu-ray тощо.
Докладно читайте в інструкції з використання пристрою.

Примітка

  • У разі створення DVD-дисків (дисків AVCHD) за допомогою програми PlayMemories Home з відео, знятого у форматі XAVC S або MP4, якість зображення буде змінено на 1920×1080 (60i/50i), і створити диски з вихідною якістю зображення не вдасться.
    Для запису відео з вихідною якістю зображення, скопіюйте відео на комп'ютер або зовнішній носій.
  • У разі створення дисків AVCHD за допомогою програми PlayMemories Home з відео, знятого у форматі AVCHD із налаштуванням [Налашт. запису] зі значенням [60p 28M(PS)]/ [50p 28M(PS)], [60i 24M(FX)]/[50i 24M(FX)] або [24p 24M(FX)]/[25p 24M(FX)], якість зображення буде змінено, і створити диски з вихідною якістю зображення не вдасться.
    Ця конвертація може тривати довго. Для запису відео з вихідною якістю зображення використовуйте диск Blu-ray.