ISO AUTO мін. витр.

Якщо у режимі зйомки P (Програмне авто) або A (Пріорит. діафрагми) вибрати [ISO AUTO], можна встановити витримку, за якої чутливість ISO починає змінюватись.
Ця функція призначена для зйомки об'єктів, що рухаються. Вона дозволяє мінімізувати розмиття об'єкта, одночасно запобігаючи тремтінню фотоапарата.

  1. MENU → (Налаштуван. функ.зйом.1) → [ISO AUTO мін. витр.] → потрібний параметр.

Детальна інформація про пункти меню

FASTER (Коротше)/FAST (Швидка):
Чутливість ISO змінюватиметься, починаючи із витримки, меншої за [Стандартний], що дозволяє запобігти тремтінню фотоапарата та розмиттю об'єкта.
STD (Стандартний):
Фотоапарат автоматично встановлює витримку відповідно до фокусної відстані об'єктива.
SLOW (Повільна)/SLOWER (Довше):
Чутливість ISO змінюватиметься, починаючи із витримки, більшої за [Стандартний], що дозволяє знімати зображення із більш низьким рівнем шуму.
1/800030":
Чутливість ISO змінюватиметься, починаючи із встановленої витримки.

Підказка

  • Різниця у витримці, із якої чутливість ISO починає змінюватись на [Коротше], [Швидка], [Стандартний], [Повільна] та [Довше] становить 1 EV.

Примітка

  • Якщо експозиції недостатньо навіть коли для чутливості ISO встановлено [Максим. ISO AUTO] у [ISO AUTO],, для зйомки із належною експозицією витримка буде повільнішою за витримку, встановлену в [ISO AUTO мін. витр.].
  • У наведених нижче ситуаціях встановлена витримка може не використовуватися:
    • Якщо користуватися спалахом для зйомки яскравих сцен. (Мінімальну витримку обмежено швидкістю синхронізації спалаху, що становить 1/250 секунд.)
    • Якщо користуватися спалахом для зйомки темних сцен, коли [Режим спалаху] має значення [Примусовий спалах] або [Бездротовий]. (Максимальну витримку обмежено витримкою, що визначається фотоапаратом автоматично.)