USB-з'єднання

Вибір відповідного способу USB-з’єднання для кожного комп’ютера чи USB-пристрою, під’єднаного до цього виробу.

  1. MENU(Налаштуван.) → [USB-з'єднання] → потрібний параметр.

Детальна інформація про пункти меню

Авто:
Автоматичне встановлення з’єднання як із зовнішнім запам’ятовуючим пристроєм або з’єднання MTP залежно від комп’ютера чи інших USB-пристроїв, які буде під’єднано. Комп’ютери з операційною системою Windows 7 або Windows 8 під’єднуються за допомогою з’єднання MTP, що робить доступними їх унікальні функції.
Носій великої містк.:
Встановлення з’єднання виробу з комп’ютером та іншими USB-пристроями як з’єднання із зовнішнім запам’ятовуючим пристроєм.
MTP:
Встановлення з’єднання MTP виробу з комп’ютером та іншими USB-пристроями. Комп’ютери з операційною системою Windows 7 або Windows 8 під’єднуються за допомогою з’єднання MTP, що робить доступними їх унікальні функції.
  • Ціллю з'єднання є карта пам'яті у гнізді 1.
Віддалений ПК:
Використання функції «Remote Camera Control» для керування виробом із комп’ютера, зокрема такими функціями, як зйомка та збереження зображень на комп’ютері.

Примітка

  • Якщо для параметра [USB-з'єднання] вибрано значення [Авто], встановлення з’єднання між виробом та комп’ютером може зайняти деякий час.
  • Якщо меню Device Stage* не відкривається у системі Windows 7 або Windows 8, встановіть для параметра [USB-з'єднання] значення [Авто].

* Device Stage — це екранне меню, що використовується для керування під’єднаними пристроями, наприклад фотоапаратом (функція Windows 7 чи Windows 8).