Створення дисків Blu-ray з відео із високою чіткістю зображення

Можна створювати диски Blu-ray, які можна відтворювати на пристроях відтворення дисків Blu-ray (як-от програвачі Sony для дисків Blu-ray або PlayStation 3 тощо).

A. Створення за допомогою комп'ютера

Якщо використовується комп'ютер Windows, можна копіювати імпортоване на комп'ютер відео і створювати диски Blu-ray за допомогою програми PlayMemories Home.
Комп’ютер має підтримувати функцію створення дисків Blu-ray.
Якщо диск Blu-ray створюється вперше, підключіть фотоапарат до комп'ютера за допомогою кабелю USB. Потрібна програма автоматично завантажується на комп'ютер (за наявності підключення до Інтернету).

Докладно про створення дисків за допомогою програми PlayMemories Home читайте у довідковому посібнику PlayMemories Home.

Б. Створення за допомогою іншого пристрою, аніж комп’ютера

Можна також створювати диски Blu-ray за допомогою записуючого пристрою Blu-ray тощо.
Докладно читайте в інструкції з використання пристрою.

Примітка

  • У разі створення дисків Blu-ray за допомогою програми PlayMemories Home з відео, знятого у форматі XAVC S або MP4, якість зображення буде змінено на 1920×1080 (60i/50i), і створити диски з вихідною якістю зображення не вдасться.
    Для запису відео з вихідною якістю зображення, скопіюйте відео на комп'ютер або зовнішній носій.
  • Для створення диска Blu-ray із відео, знятого у форматі AVCHD із параметром [Налашт. запису] зі значенням [60p 28M(PS)]/[50p 28M(PS)], потрібно використовувати пристрій, сумісний із форматом AVCHD версії 2.0. Створений диск Blu-ray можна відтворювати лише на пристрої, сумісному з форматом AVCHD версії 2.0.