Мікрорегулюв. AF

Дає змогу змінювати положення автофокусування та реєструвати нове значення для кожного об'єктива, якщо використовується об'єктив з А-перехідником та установлювальний адаптер LA-EA4 (продається окремо).

Використовуйте цю функцію лише у разі потреби регулювання. Майте на увазі, що під час використання цього регулювання функція автофокусування може не спрацьовувати у належному положенні.

  1. MENU (Налаштуван. функ.зйом.1) → [Мікрорегулюв. AF].
  2. Виберіть [Парам. налашт. AF][Увімк].
  3. [величина] → потрібне значення.
    • Що більше вибране значення, то далі точка автофокусування від виробу. Що менше вибране значення, то ближче точка автофокусування до виробу.

Підказка

  • Рекомендовано регулювати положення за фактичних умов зйомки. Встановіть для [Обл. фокусування] значення [Регульована пляма] і використовуйте під час регулювання яскравий об'єкт із високою контрастністю.

Примітка

  • Після встановлення об’єктива, для якого вже зареєстровано значення, воно відобразиться на екрані. [±0] відображається, якщо для об’єктива ще не було зареєстровано значення.
  • Якщо відображається значення [-], це означає, що вже зареєстровано 30 об’єктивів, і зареєструвати новий об’єктив неможливо. Щоб зареєструвати новий об’єктив, встановіть об’єктив, реєстрацію якого можна скасувати, і виберіть для нього значення [±0] або скиньте значення усіх об’єктивів за допомогою параметра [Очистити].
  • Функція [Мікрорегулюв. AF] підтримує об’єктиви Sony, Minolta та Konica-Minolta. Використання функції [Мікрорегулюв. AF] з іншими об’єктивами, крім підтримуваних, може вплинути на збережені налаштування підтримуваних об’єктивів. Не використовуйте функцію [Мікрорегулюв. AF] з непідтримуваними об’єктивами.
  • Неможливо налаштувати функцію [Мікрорегулюв. AF] окремо для об’єктивів Sony, Minolta та Konica-Minolta однакової специфікації.