Фун. інтер. зйом.

Ви можете зняти серію фотографій автоматично, використовуючи попередньо встановлені інтервал зйомки та кількість знімків (інтервальна зйомка). Для створення відео із зображень, знятих у режимі інтервальної зйомки, скористайтесь комп’ютерним програмним забезпеченням Imaging Edge Desktop (Viewer). Створювати відео з фотографій на фотоапараті неможливо.


Докладніше про інтервальну зйомку читайте на сторінці підтримки Imaging Edge Desktop.

https://www.sony.net/disoft/help/

 1. MENU (Налаштуван. функ.зйом.1) → [Фун. інтер. зйом.][Інтервальна зйомка][Увімк].
 2. MENU (Налаштуван. функ.зйом.1) → [Фун. інтер. зйом.] → виберіть параметр, який хочете налаштувати, та встановіть потрібне значення.
 3. Натисніть кнопку спуску затвора.

  Після завершення часу, встановленого для функції [Час початку зйомки], розпочнеться зйомка.

  • Щойно кількість зроблених знімків сягне значення, установленого для параметра [Кількість знімків], на моніторі знову з’явиться екран очікування інтервальної зйомки.

Детальна інформація про пункти меню

Інтервальна зйомка:
Встановлюється, чи треба виконувати інтервальну зйомку. ([Увімк]/[Вимк]).
Час початку зйомки:
Встановлюється час від натискання кнопки спуску до початку інтервальної зйомки. (від 1 секунди до 99 хвилин 59 секунд)
Інтервал зйомки:
Встановлюється інтервал зйомки (час від початку експонування одного знімку до початку експонування наступного знімка). (від 1 секунди до 60 секунд)
Кількість знімків:
Встановлюється кількість знімків в режимі інтервальної зйомки. (від 1 знімка до 9999 знімків)
Чутл. відстеж. AE:
Встановлюється чутливість відстеження автоматичної експозиції відносно зміни яскравості під час інтервальної зйомки. Якщо вибрати [Низький], зміна експозиції під час інтервальної зйомки буде більш поступовою. ([Високий]/[Середній]/[Низький])
Безш. зйом. в інтер.:
Встановлюється, чи треба виконувати безшумну зйомку під час інтервальної зйомки. ([Увімк]/[Вимк])
Пріор. інт. зйомки:
Встановлюється, чи надавати пріоритет інтервальній зйомці, якщо використовується режим експозиції [Програмне авто] або [Пріорит. діафрагми] і витримка стає довшою за час, зазначений в параметрі [Інтервал зйомки]. ([Увімк]/[Вимк]).

Підказка

 • Якщо під час інтервальної зйомки натиснути кнопку спуску, інтервальна зйомка завершиться і на моніторі знову відобразиться екран очікування інтервальної зйомки.
 • Щоб повернутись до звичайного режиму зйомки, виберіть MENU → (Налаштуван. функ.зйом.1) → [Фун. інтер. зйом.][Інтервальна зйомка][Вимк].
 • Якщо у той момент, коли розпочинається зйомка, натиснути кнопку, якій призначено одну з наведених функцій, така функція залишатиметься активною під час інтервальної зйомки навіть якщо не утримувати кнопку.
  • [Утримання AEL]
  • [ Утримання AEL]
  • [З утрим. кн. AF/MF]
 • Якщо для параметра [Відображ. як групу] встановлено значення [Увімк], фотографії, зняті за допомогою функції інтервальної зйомки, відображатимуться групами.
 • Фотографії, зняті в режимі інтервальної зйомки, можна відтворювати на фотоапараті безперервно. Якщо буде бажання створити з фотографій відео, можна попередньо переглянути результат.

Примітка

 • Залежно від заряду батареї, що залишився, та вільного місця на носії, записати обрану кількість зображень може бути неможливо. Під час зйомки використовуйте живлення через USB та карту пам’яті з достатнім вільним місцем.
 • Якщо інтервал зйомки короткий, фотоапарат може швидко нагрітися. Залежно від температури навколишнього середовища, можливо, не вдасться записати встановлену кількість зображень, оскільки фотоапарат може зупинити запис з метою самозахисту.
 • Під час інтервальної зйомки (включно з часом від натискання кнопки спуску і до початку зйомки) користуватися спеціальним екраном налаштування зйомки або меню MENU неможливо.Однак можна налаштувати деякі параметри, як-от витримку, за допомогою налаштованого коліщатка або диска керування.
 • Під час інтервальної зйомки автоматичний перегляд не відображається.
 • Незалежно від налаштування параметра [Безшум. зйомка], параметр [Безш. зйом. в інтер.] за замовчуванням має значення [Увімк].
 • Інтервальна зйомка недоступна у таких ситуаціях.
  • Установлено будь-який режим зйомки, окрім [Програмне авто], [Пріорит. діафрагми], [Пріорит. витримки] або [Ручна експозиція]