Ф. Надісл. на смарт.

Щоб перенести зображення на смартфон, виберіть зображення на фотоапараті.

Нижче наведено порядок перенесення зображення, що наразі відображається на фотоапараті.

 1. MENU(Мережа) → [Ф. Надісл. на смарт.][Розм.зобр.,що надс.], [RAW+J Перед. цілі] та [Надсилання цілі] → потрібний параметр.
 2. Відкрийте на екрані відтворення зображення, яке потрібно перенести.
 3. MENU → (Мережа) → [Ф. Надісл. на смарт.][Надісл. на смартф.][Це зображення].

  На моніторі фотоапарата відображається QR Code.

  • Також для відображення екрана [Ф. Надісл. на смарт.] можна натиснути кнопку (Надісл. на смартф.).
 4. Запустіть на смартфоні програму Imaging Edge Mobile і виберіть [Connect with a new camera].
 5. Проскануйте QR Code на фотоапараті за допомогою смартфона, на екрані якого відображається екран [Connect using the camera QR Code].
  Після зчитування QR Code на смартфоні з’явиться [Connect with the camera?].
 6. Виберіть на смартфоні пункт [OK].

  Фотоапарат і смартфон буде з’єднано, і зображення буде передано.

  • Можна перенести одразу кілька зображень, вибравши будь-яке значення, окрім [Це зображення] у [Надісл. на смартф.].

Детальна інформація про пункти меню

Надісл. на смартф.:
Вибір зображень і передавання їх на смартфон. ([Це зображення] / [Всі зображ. в цій групі] / [Все з цією датою] / [Все з цією датою ()] / [Все з цією датою ()] / [Декілька зображ.])
 • Опції, що відображаються, можуть відрізнятися в залежності від вибраного на фотоапараті режиму перегляду.
 • Якщо вибрано [Декілька зображ.], виберіть потрібні зображення за допомогою центральної частини диска керування, а тоді натисніть MENU → [Ввід].
Розм.зобр.,що надс.:
Вибір розміру файлу для зображень, які потрібно перенести на смартфон. Можна передавати файл JPEG в оригінальному розмірі або 2 М версію цього файлу JPEG. ([Оригінал] / [2M])
RAW+J Перед. цілі:
Вибір типу файлу для зображень, які потрібно передати на смартфон, якщо під час фотографування для параметра [Формат файла] було встановлено значення [RAW і JPEG]. ([Лише JPEG] / [Лише RAW] / [RAW і JPEG])
Надсилання цілі:
Встановлюється, чи переносити на смартфон додаткове відео з низькою швидкістю потоку або оригінальне відео з високою швидкістю потоку. ([Лише проксі] / [Лише оригінал] / [Проксі і оригінал])

Підказка

 • Якщо не вдається з’єднати смартфон із виробом за допомогою QR Code, скористайтесь ідентифікатором SSID і паролем.

Примітка

 • Залежно від смартфона, перенесене відео може відтворюватись неправильно. Наприклад, відео може відтворюватись нерівномірно або без звуку.
 • Залежно від формату фотографій, відео, відео в уповільненому режимі або відео в прискореному режимі, відтворення на смартфоні може бути неможливим.
 • З метою перенесення зображень цей виріб надає пристроям, яким дозволено під’єднатися, відомості про під’єднання. Щоб змінити пристрої, яким дозволено під’єднатися до виробу, скиньте відомості про під’єднання, виконавши подані далі кроки. MENU(Мережа) → [Налаштуван. Wi-Fi][Ск. SSID/Пароль]. Після скидання відомостей про під’єднання необхідно знову зареєструвати смартфон.
 • Якщо для параметра [Режим польоту] встановлено значення [Увімк], з’єднати виріб і смартфон неможливо. Виберіть для параметра [Режим польоту] значення [Вимк].