Вибір способу переходу між зображеннями (Нал. переходу зобр.)

Встановлюється, який диск та спосіб використовується для переходу між зображенням під час відтворення. Ця функція корисна, якщо треба знайти одне із багатьох записаних зображень. Також можна швидко знаходити захищені зображення або зображення з певним рейтингом.

  1. MENU(Відтворення) → [Нал. переходу зобр.] → потрібний параметр.

Детальна інформація про пункти меню

Вибр.диск/коліщат.:
Вибір коліщатка або диска, що використовується для переходу між зображеннями.
М-д переходу зобр.:
Вибір способу відтворення за допомогою функції переходу між зображеннями.

Примітка

  • Якщо для параметра [М-д переходу зобр.] встановлено значення [По одному], [По 10 зображень] або [По 100 зображень], група рахується як одне зображення.
  • Якщо для параметра [М-д переходу зобр.] встановлено будь-яке значення, окрім [По одному], [По 10 зображень] або [По 100 зображень], функція переходу між зображеннями буде доступна лише тоді, коли для параметра [Режим перегляду] встановлено значення [Перегляд за датою]. Якщо для параметра [Режим перегляду] не встановлено значення [Перегляд за датою], при використанні диска, вибраного за допомогою параметра [Вибр.диск/коліщат.], фотоапарат завжди відтворюватиме кожне зображення, не здійснюючи переходу.
  • У разі використання функції переходу між зображеннями, та якщо для [М-д переходу зобр.] встановлено будь-яке значення, крім [По одному], [По 10 зображень]або [По 100 зображень], файли відео завжди пропускаються.